mgr Malwina  Szczygłowska  -Hołubowiczmgr Malwina  Szczygłowska  -Hołubowicz - zdjęcie profilowe

mgr Malwina Szczygłowska -Hołubowicz

Psycholog

Psycholog, psychoterapeutka, specjalistka z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Specjalistka z zakresu aktywizacji zawodowej, dziennikarka.

Prowadzi terapię ...

Prowadzi terapię pacjentów cierpiących z powodu: zaburzeń lękowych, psychosomatycznych, nastroju, osobowości. Udziela wsparcia psychologicznego ofiarom mobbingu i przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Towarzyszy pacjentom, którzy odczuwają objawy wypalenia zawodowego oraz poszukują motywacji do działania, zmian w swoim życiu or...

Do pani Malwiny chodzę na terapię od października. Zdarzył się epizod załamania, po którym moje funkcjonowanie spadło na łeb, na szyję. Było bardzo źle. Po kilku miesiącach terapii mogę śmiało polecić panią Malwinę - pomogła mi, dotarła do mnie, choć nie było to łatwe. Pomaga mi dalej. Nie zamieniłabym jej na żadną inną terapeutkę - jest otwarta, nie ocenia, czuć jej wsparcie podczas całego procesu terapeutycznego, jest lgbtq+ friendly. Podczas wizyt, choć bywa trudno, panuje atmosfera swobody i otwartości. Bardzo to doceniam. To nie jest osoba, która siedzi z nosem ...

To nie jest osoba, która siedzi z nosem w notesie czy wpatruje się w Ciebie w wyczekującej ciszy. nie, nie. Do tego ma doświadczenie z osobami ze spektrum ADHD czy autyzmu. Dzięki niej otrzymałam wreszcie właściwą diagnozę - niestety, tak wyszło, że dopiero jako dorosła osoba. Odmieniło to na ogromny plus moje życie - i zresztą odmienia dalej. Wizyty u niej są warte każdej złotówki.