Mamert Milewski

Alergolog

Serdecznie i z całego serca nie polecam lekarza. Czas poświęcony pacjentowi ograniczony do jakichś 5 minut. Spóźnienie 45 minut. Pobieżnie rzucił okiem na wyniki które miałam zrobić i specjalnie przynieść na wizytę, niektóre były przekroczone lub za niskie, ani słowa komentarza. Arogancki, chamski, o nic nie wolno zapytać, żadnego słowa wyjaśnienia kobiecie, która 200 km w ciąży jechała na wizytę. Ta osoba nie powinna w ogóle przyjmować pacjentów.

Witam Pierwsza i ostatnia wizyta. Z przykrością muszę stwierdzić, że była ona porażką. Lekarz, nie przeprowadził żadnego wywiadu, patrząc na wyniki badań postawił jednoznaczną diagnozę, jednocześnie mając pretensje do pacjenta, że tego nie wie. Empatia na poziomie -100%. Po konsultacji z innym immunologiem, wykluczenie tak oczywistej w jego przypadku diagnozy. Bardzo mi przykro, że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z takim podejściem do pacjenta☹️

Witam

Panu Doktorowi nie chciało się zgłębić tematu, zapytać o przebieg choroby, poszukać przyczyn i przede wszystkim znaleźć jakiegokolwiek rozwiązania. Czekałam na wizytę dwa miesiące, a okazała się ona niestety stratą czasu.... Nie polecam!

Czekałam na wizytę dwa miesiące, a okazała się ona niestety stratą czasu....
Nie polecam!

Pan doktór omówił ze mną leczenie pokrzywki już na pierwszej wizycie. Po 2 tygodniach leczenia pokrzywka ustępuje. Doradził mi również jak powinna wyglądać dieta, suplementacja diety, postępowanie medyczne w przypadku szczepień. Kompleksowa wiedza medyczna, rzeczowe podejście do pacjenta i wreszcie prawdziwe zaangażowanie w wyleczenie pacjenta. To nie jest w całe takie częste, temu Doktorowi naprawdę zależy na zdrowiu ludzi.

Lekarz porażka. Szukajcie innego lekarza..........................................................................................

Lekarz porażka.

Specyficzny czlowiek. Niestety nie zawsze jest uprzejmy, a jakiekolwiek dopytywania zle odbiera - tylko problem jest taki, ze on przewaznie milczy, a czlowiek za wizyty przeciez placi... Aczkolwiek nie faszeruje lekami niepotrzebnie, i za to go doceniam.

Od dziecka choruje na astmę i to jej najcięższą postać. Chciałem być taki sam jak moi koledzy. Grać w piłkę nożną co uwielbiam, jeździć na rowerze, chodzić z klasą na wycieczki. Ale najczęściej nic mi nie było wolno bo zaraz się zgrzej, zaziębię i zacznę się dusić. Siedziałem więc w domu kiedy inni bawili sie na polu, miałem zwolnienie z lekcji w-fu a i tak mimo ciągłego zażywania leków co najmniej dwa razy w roku lądowałem ciężko zaduszony w szpitalu. Miałem 13 lat kiedy z mamą trafiłem do dr. Milewskiego. Jak od każdego poprzedniego lekarza chciałem się tylko dowiedzieć czy to kiedyś minie czy też będę ciągle musiał z wielu fajnych rzeczy rezygnować. Doktor nie ukrywał, ze mam najcięższą postać astmy, ale wiele ode mnie zależy. Muszę swoją chorobę poznać i poświęcić jej trochę czasu. Regularnie i co równie ważne we właściwy sposób przyjmować leki. Byłem wtedy trochę zbuntowany bo miałem juz dosyć tych ograniczeń ale spokojne tłumaczenie doktora dotarto do mnie. Jestem jego pacjentem od ponad 10 lat. Kiedy grałem już z kumplami w piłkę, jeździłem na rowerze a szpitala nie odwiedziłam od 3 lat zacząłem się wspinać w skałkach i polubiłem góry. Doktor powiedział mi, ze ma pacjentów którzy weszli na Mount Blanc, Elbrus. To może ja będę kolejnym tej jesieni.

dajesz to cie leczy nie to cierp kocha kase na pacjecie mu nie zalezy beda ini '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Bardzo dobry lekarz, doskonały immunolog i specjalista od tocznia. Godny polecenia. Bardzo dobre podejście do każdej grupy wiekowej. W rozmowie z nim należy pamiętać o konkretach! Jedyne co można mu zarzucić to szorstkość w rozmowie, ale to wynika z dużej ilości pacjentów i pełniącej funkcji ordynatora na oddziale.

Ten lekarz jest świetny. Byla wcześniek u 6 alergologow każdy leczył mbnie na alergie mimo,że testy z krwi wyszly ok. Po lekach bylo troszke lepiej więc łykałam je zupelnie bez sensu. Dopiero gdy trafiłam (z warszawy) do doktora Milewskiego juz po pierwszej wizycie wiedziałam że dowiem sie co tak naprawdę mi dolega. Zalecił wykonanie badań i przepisal lek po ktorym wreszcie odzyskałam węch i nie mam zatkanego nosa... kicham też o wiele mniej niż wcześniej(kiedys oporanku zdażalo sie kolo 15-20kichnięć). POLECAM NA MILION %