Mamert Milewski

Alergolog

Jest to najlepszy lekarz na Świecie zawsze słucha mnie z uwaga jest miły Sympatyczny i Zajmuje się Mną Troskliwie Polecam Każdemu żeby Trafił na Tak Fachowego Lekarza i Tak Troskliwego

Długie lata dusiłam się z powodu astmy. Odkąd jestem pacjentka dr Milewskiego żyje komfortowo a moje duszności są pod kontrolą

świetny doktor, dzięki niemu żyję, nie jestem na rencie tylko pracuję, mam rodzinę

fachowy i kompetentny, potwierdzam powyzsze opinie. poza tym swietnie mi sie z nim rozmawialo, podszedl z lekkim dystansem do problemu - i bardzo dobrze, bo gdyby takie rzeczy opowiadal mi ktos mniej komunikatywny, to nie wiem, czy bym sie po diagnozie lekko nie zalamal.

Bardzo niesympatyczny lekarz,szkoda tylko mojego czasu i nerwöw! Lekarz powinien byc z powolania i niesc pomoc. Dla mnie ten Lekarz jest arogantem i nie polecam go innym chorym.

Bardzo niesympatyczny lekarz,szkoda tylko mojego czasu i nerwöw!

Bardzo dobry specjalista ,leczę sie u Pana dr od 10 lat nie zamieniłabym go na innego za żadne pieniądze.

Można polecić tego lekarza. Pozdrawiam

Można polecić tego lekarza. Pozdrawiam

Polecam serdecznie, bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz, długo by pisać naprawde wie co robi.

Doktor bardzo kompetentny. Cierpliwie tłumaczył i odpowiadał na moje pytania, nie zerkał na zegarek ;-) Wprawdzie okazało się, że moje dziecko uważane dotąd za alergika, alergikiem nie jest ale moge tego doktora polecić.

pelny profesjonalizm w podejsciu do pacjenta, kompetencja, uprzejmosc. polecam! minus: zwykle trzeba odczekac swoje w kolejce, ale cos za cos - nikt nie jest zbywany