Witam w niedzielę przyjechałam na pogotowie dentystyczne z okropnym bólem zęba gdzie przyjmowała Pani dr Manuela zaznaczę że jestem w ciąży gdzie bardzo bałam się chodzić do dentysty. Pani doktor przemiła sympatyczna nic mnie nie bolało o wszystkim mówiła co w danej chwili będzie robić profesjonalnie podejście do pacjenta.Polecam Panią doktor z całego serca i będę odwiedzać gabinet regularnie

Pani doktor jest wspaniała; gorąco polecam wyleczyła nie tylko moje zęby ale i duszę. Wspaniałe podejście do pacjenta i opieka. Było mi wstyd odwiedzić stomatologa teraz do pani doktor chodzę z przyjemnością.

Pani Manuela to świetny lekarz, super podejście do pacjenta (nawet do takiego który jest bardzo zestresowany). Wyrwanie ósemki okazało się bezbolesne, wszystko świetnie pani doktor mi wytłumaczyła co będzie robić. Naprawdę polecam :)

Pani z mistrzowskim podejściem do pacjenta. Przede wszystkim wyrozumiała i delikatna w tym co robi. Efekty dużo lepsze niż po wcześniejszych wizytach z innych gabinetach. Polecam każdemu kto boi się wizyty u dentysty

Pani Manuela jest konkretną rzetelną znającą się na swoim fachu lekarka, a żeby było mało to jeszcze ładną ;) 5 gwiazdek!!!

Pani Manuela uratowała mi wakacje. Najpierw byłam u innej pani stomatolog,która stwierdziła,że wszystkie zęby są zdrowe i nie ma mnie co boleć,mimo że zrobiła prześwietlenie,więc myślałam,że pozostały mi tylko leki przeciwbólowe i modlitwa o udane wczasy.Jednak na 2 dni przed wylotem,zdecydowałam się pójść do Dental Service po raz kolejny i tym razem trafiłam na dr.Markowicz,która od razu zauważyła dość głęboką dziurę w siódemce z tyłu i zatruła mi zęba. Zażyłam tylko 2 tabletki Ketonalu i ząb ani razu nie zabolał.Teraz wybieram się na dalsze leczenie zęba.Polecam p.Markowicz,wykwalifikowana i miła.

Pani doktor miała mała wpadke z moim zebem ale... pełne zreflektowanie sie w postaci wizyty gratis. Jak sie siedzi na fotelu a ona nachyla sie nad toba prawie dotykajac twarzy ja wtedy zamykam oczy i fantazjuje ( to dziala ze znieczuleniem) chcialbym sie z nia kiedys umowic na powizyte ale lata wokol niej taka mała TOŁDII naburuszona i psuje cala atmosfere wykapslowalbym ja chetnie ale se nie da - zabsko pieronskie. Ciekaw jestem czy te fajne fiaty abarthy co stoja pod gabinetem to jej ? buziaczki dla pani doktor ode mnie :*******

Wspaniała lekarka.. Poleciła mi go koleżanka...Strasznie bałam sie dentysty a pani doktor profesjonalnie zajęła się usunięciem ósemki.. nic nie bolało w przeciwieństwie do moich poprzednich doświadczeń u stomatologa.. Koszty wizyt prywatnych moim zdaniem tanie ... tym razem byłam na wizycie którą refundował NFZ zapłaciłam tylko za lepsze znieczulenie i zdjęcie zęba..

Miałam wyrywany korzeń górnej 6-tki. Pani doktor miala trudne zadanie bo poprzedni dentysta usunął tylko koronę ale korzeń zostawił. Tak fachowo podeszła że nawet nie poczułam kiedy korzeń został usunięty. Ja jestem tchórzem i boje się dentystów ale gdybym kiedykolwiek miała iść na rwaniue zęba to tylko do Pani Manueli.

Panią doktor poleciła mi znajoma.Byłam u Pani doktor z synem Łukaszem.Od dawna chodziłam do innej placówki i teraz tego bardzo żałuje bo okazało się ze to było szkoda czasu,pieniędzy a już pewne stresu syna.Teraz jest zadowolony i obecnie stwierdził ze jak ma leczyć zęby to tylko u tej Pni doktor

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216