mgr Marcin Adamski

Psycholog, Seksuolog

Bardzo dobry i godny polecenia specjalista, polecam ze względu na wiedzę jak i indywidualne podejście Pana Marcina

Pan Marcin jest z pewnością specjalistą kompetentnym, posiadającym gruntowną wiedzę w swojej specjalizacji. Jego jedyną "słabością" jest postępowanie wobec pacjenta w stu procentach wyciągnięte z jakiegoś " wyjątkowo mądrego" podręcznika psychologii. Przez to zapomina czasem, że człowiek to indywiduum. Czy "sztywne reguły" wytycznych z dziedziny psychologii są ważniejsze niż żywy człowiek, który być może się pogubił i w tej chwili cierpi?

Pan Marcin jest wyjątkowo dobrym specjalistą jestem zachwycona

Pan Marcin jest wyjątkowo dobrym specjalistą jestem zachwycona