lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

Telefon kontaktowy :
600343655

Chętnie pomogę,proszę o telefon lub wiadomość sms.Pozdrawiam serdecznie.

Telefon kontaktowy :
600343655

Chętnie pomogę,proszę o telefon lub wiadomość sms.Pozdrawiam serdecznie.

Bazujac na moim wiloletnim doswiadczeniu z innymi stomatologami chcialabym napisac, ze zadko spotyka sie tak profesionalnego, ambitnego, milego lekarza. Doktor Marcin poswiecil maximum czasu abym czula sie komfortowo podczas leczenie. Samo leczenie bylo wykonane na najwyzszym poziomie. Odtworzona korona zeba jest przepiekna. Leczenie bylo bezbolesne. Dodam jeszcze ze moja 4 letnia corka rowniez polubila Doktora Marcina, ma on bowiem wspaniala podekscie do dzieci. Bardzo polecam i serdecznie dziekuje za profesionalna obsluge.

Bardzo polecam i serdecznie dziekuje za profesionalna obsluge.

I am from London and was visiting friends in Poland. I required emergency dental treatment and I was recommended Dr Bielicki. I am so glad that i chose to go and see him. He was very professional and very accomodating considering I was only in the area for a few days. I cannot praise him enough and I was so impressed that if I ever need major dental treatment again I would seriously consider travelling over to Poland rather than seeing a dentist on the UK.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Dr Marcina. Mimo, że od zawsze bałem się stomatologów jak ognia, akurat on potrafił cały ten lęk zniwelować i sprawić, że na nowo mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Podczas wizyty Pan Marcin był bardzo dokładny i skrupulatny w swojej pracy a przy tym potrafił sprawić, ze atmosfera była luźna. Dziękuję i na pewno zacznę się stawiać na kolejne wizyty kontrolne!

Bardzo polecam Pana Marcina to znakomity stomatolog który z pewnością jest na właściwym miejscy . Gdybym trafił do niego kilka lat temu nie miałbym teraz żadnych problemów z zębami bo nie bałbym się u niego usiąść na fotel a tak przez poprzednich dentystów miałem uraz że będzie tak jak zawsze . Czyli że będzie bolało puchło itd .. Lecz tu jest inaczej Szybko sprawnie bezboleśnie miło i na dodatek tanio . Doktor tnie wszystkie możliwe koszta związane z leczeniem . Bardzo polecam

Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora Marcina, to przemiły lekarz z olbrzymim poczuciem humoru. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność. Delikatność Pana Doktora pozwala na bezbolesny przebieg wizyty. Dodatkowym atutem jest traktowanie pacjenta jak równego sobie - dokładnie przedstawiany jest problem, przebieg dalszego leczenia, proponowane są rozwiązania, podawana cena. Wszystko przejrzyste. Wysoka kultura osobista to kolejna cecha Pana Doktora. Polecam w 1000%.;)

Pierwsza wizyta mojego 4-letniego Synka z bólem przebiegła u Pana Doktora Marcina SZYBKO bez STRACHU i co najważniejsze bez strasznego BÓLU gdzie byłam w szok Igor był oczarowany wizytą, a ja profesjonalnym podejściem. Po wyjściu z gabinetu Synek nie mógł już się doczekać kolejnej wizyty ;)) POLECAM w 100% i Serdecznie Pozdrawiam.

Z racji strachu przed dentystą miałem wielkie opory. Natomiast jestem mile zaskoczony. Świetne podejście, rzetelny, konkretny no i co najważniejsze leczenie bez bólu. Mam nadzieje ze lekarz na lata. POLECAM !!!!!!!

Szczerze, nie przepadam za dentystami ( trauma z dzieciństwa), lecz gdy poszłam na leczenie do Pana Marcina zmieniłam zdanie. Miła atmosfera, profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta oraz urok osobisty sprawiły, że u Pana Doktora leczę się już od trzech lat i nie zamierzam zmieniać na innego. Widać, że lubi robić to co robi i ma niebywałe podejście oraz zapał do swojego fachu. Takich znakomitych lekarzy oby jak najwięcej.

Nie dawno skończyłam leczenie u pana doktora, jestem bardzo zachwycona jakością usług. Zabiegi odbywały się pod miłą atmosferą,ze zrozumieniem i bez boleśnie. Lekarz na lata. Polecam

Pełen profesjonalizm, rewelacyjne podejście do pacjenta. W pełni angażuje się w leczenie pacjenta. Uprzejmy, sympatyczny, rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Polecam na sto procent. Pan doktor posiada wysokie umiejętności interpersonalne i łatwo nawiązuje kontakty. Na jednej z wizyt podczas leczenia czułam się tak dobrze, że nuciłam piosenkę ... a to u mnie niespotykane (w przypadku siedzenia na fotelu stomatologicznym) :D. Panie Marcinie Pozdrawiam SERDECZNIE.