lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Najlepszy lekarz stomatolog w Szczecinku. Pan doktor pełen profesjonalista, uczciwy i rzetelny. Doskonałe podejście do pacjenta na 6+. Gabinet na wysokim poziomie. Jak i cała obsługa dentystyczna. Bardzo miły kontakt. Polecam wszystkim Pana doktora Marcina. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Pozdrawiam serdecznie :)

Polecam z całego serca Gabinet Doktora Marcina i cały jego zespół pracowników. Pracują w nim wspaniali ludzie z pasją, co przekłada się na szacunku i traktowaniu pacjenta. Mój strach przed dentystą był wręcz paraliżujący aż trafiłam tutaj. Profesjonalne i bezbolesne zabiegi. Dla Doktora nie ma rzeczy nie możliwych. 100% zaufania. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów, a także z opieki na każdym etapie leczenia. Dobre serce i uśmiech Doktora Marcina towarzyszy każdej wizycie, dlatego pozostanę wierną pacjentką Gabinetu Bieliccy

Lekarz bardzo, bardzo miły, a atmosfera w gabinecie ciepła. Profesjonalizm i konkret na pierwszym miejscu, zero bólu i stresu. Bardzo polecam.

Pełen profesjonalizm, bezboleśnie,sprawnie i szybko. Pan Marcin podchodzi do kazdego klienta z godna podziwu technika i dokładnością.Najlepszy doktor w mieście!!!!!

Gorąco polecam dr. Bielickiego jest super stomatologiem, u doktora nic nie boli, ma też super podejście do dzieci.

Bez dwóch zdań najlepszy gabinet dentystyczny w Szczecinku. Profesjonalnie i bezbolesnie. Polecam!!

Polecam z całego serca rzetelne podejście do Pacjenta. Po rozeznaniu moich dolegliwości fachowo opisał co będzie robione i jak będzie to przebiegało. Po wizytach u Dr. Bielickiego wszystkie moje problemy zostały wyleczone. Człowiek z powołaniem do swojej pracy.

Polecam! Bardzo dobre podejście do pacjenta, przestałem się bać zabiegów, wart każdych pieniędzy. Nowoczesny sprzęt oraz gabinet no i Pan Bielicki któremu można w 100% zaufać i po prostu położyć się na fotelu wiedząc, że nie będzie żadnych krzywych akcji jak bywa to u niektórych innych dentystów. Polecam z całego serca!!!

Polecam!
Polecam z całego serca!!!

Pelen profesjonalizm nic dodac nic ujac. Bardzo dobre podejscie do pacjenta oraz cierpliwosc. Moja " trauma " po poprzednich dentystach odchodzi w nie pamiec. w 100% godny polecenia.

Z całą stanowczością polecam wizyty u pana Marcina . Trafiłem do niego przez przypadek i kompletnie nie żałuję , kompetentny rzetelny człowiek i bardzo dobry fachowiec . Jak najbardziej polecam !!!!!! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc