lekarz Marcin Bierut

Znakomity specjalista z doskonałym podejściem do pacjenta. Potrafi wysłuchać, wszystko wytłumaczyć i zrozumieć pacjenta. Polecam :)

Pan Doktor jest osobą rzeczową i bardzo kompetentna. Pacjent czuje, ze jest w dobrych rękach. Z całego serca polecam.

Pierwszy raz trafiłam do pana doktora gdy złamałam palec a wszyscy inni lekarze kazali mi czekać na wizyty po miesiąc. Doktor przyjął mnie od razu. Przedstawił rozwiązania i fachowo doradził. Pan doktor to człowiek który naprawdę chce pomóc. Rok później gdy dostałam skierowanie do chirurga ortopedy z innym problemem już wiedziałam na kogo można liczyć. Nie zawiodłam się. Świetny człowiek, świetny lekarz.

Wyjątkowy, młody lekarz z powołaniem i pasją. Szczerze interesuje się problemami pacjenta bez spoglądania na zegarek. Pana Doktora cechuje empatia i delikatność, jednocześnie przy dużej wiedzy oraz skuteczności leczenia. Profesjonalista w każdym aspekcie. Obecnie takich lekarzy jest coraz trudniej znaleźć. Jestem wdzięczna za fachową medyczną pomoc w uporczywym i dolegliwym problemie "trzaskających palców".

Wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy, super specjalista! Potrafi w sposób przystępny i przekonujący wytłumaczyć przebieg choroby jak i leczenie. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Oby więcej było takich lekarzy. Pełne zaufanie. Godny polecenia. Dziękuję Panie doktorze.

Mówiąc krótko - uratował mi życie. Bardzo rzeczowy, oddany, wzbudza zaufanie swoją wiedzą. Będę polecał zawsze i wszędzie.

Bardzo sympatyczny, rzeczowy lekarz, w przystępny sposób opisuje leczenie i cierpliwie odpowiada na pytania.

Bardzo fajny lekarz. Profesjonalny, obyło się bez bicia piany, konkretny, interesuje się pacjentem. Polecam