lekarz Marcin Bierut

Wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy, super specjalista! Potrafi w sposób przystępny i przekonujący wytłumaczyć przebieg choroby jak i leczenie. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Oby więcej było takich lekarzy. Pełne zaufanie. Godny polecenia. Dziękuję Panie doktorze.

Mówiąc krótko - uratował mi życie. Bardzo rzeczowy, oddany, wzbudza zaufanie swoją wiedzą. Będę polecał zawsze i wszędzie.

Bardzo sympatyczny, rzeczowy lekarz, w przystępny sposób opisuje leczenie i cierpliwie odpowiada na pytania.

Bardzo fajny lekarz. Profesjonalny, obyło się bez bicia piany, konkretny, interesuje się pacjentem. Polecam