Rewelacyjny i bardzo miły stomatolog.Pełny profesjonalizm i bardzo wysoka jakość usług.Bardzo dobrze boruje i leczenie kanałowe to pestka.Bardzo gorąco polecam!!!

Ten stomatolog ma bdb podejście do dzieci. Polecam!!! Mój synek uwielbia do niego chodzić, bo zawsze powie coś wesołego.

Bardzo miły i uczynny pan. Najlepszy stomatolog w Warszawie według mnie, a trochę tych stomatologów przeszłam. Polecam!

Bardzo miły kontakt,profesjonalnie wykonanie leczenie kanałowe i przystępna cena.Naprawdę warto skorzystać!Polecam!

Gorąco polecam! Bardzo lubie ten gabinet nie tylko ze względu na opiekę nad pacjentem ale też za klimat, który jest prawie rodzinny ;) POZDRAWIAM I POLECAm

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego stomatologa.Niezwykle dokładny i delikatny, niedrogi.Nigdy wcześniej nie miałam lepszego specjalisty. Polecam!

Zdecydowałam się na dwie korony z cyrkonu, Pan doktor wytłumaczył mi iz jest to bardzo twarde tworzywo najwyższej jakości. Nie martwię się, że mi coś popęka itp. Warte swojej ceny. Zabieg przebiegał z delikatnością i wyrozumiałością. Polecam!

Jedyny stomatolog, a zarazem lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Na tle całej Warszawy można spotkać nawet nie mało naciągaczy, o czym miałam okazję się przekonać dwukrotnie. Bardzo cenię sobie uczciwość. A w tym przypadku na dodatek mam gwarancję skuteczności.

Widzę, że nie ja jeden jestem zadowolonym pacjentem. Chyba wszystko zostało już napisane. Moje notoryczne problemy z zębami sprawiają, że muszę regularnie korzystać z leczenia u dentystów, w tym przypadku chodzi o Pana Bilskiego. Fachowiec w każdym calu.

Profesjonalista w każdym calu. Nie ma sensu wymieniać wszystkich cech, jakie powinien spełniać skuteczny stomatolog, dlatego uznaję, że warto samodzielnie się przekonać. Ja pozostawiam po sobie ocenę za wszelkie usługi, których doświadczyłam w tym roku.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134