lekarz Marcin Binek

Psychiatra

Sprawdziłam na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej i na stronie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i okazało się, że dr Binek nie ma specjalizacji z psychiatrii ani certfikatu specjalisty terapii uzależnień. Mnie też nie pomógł ale znalazłam inne miejsce i sczęśliwie nie piję.

Alkoholizm to nie jest choroba, tylko picie, z ktorego wynikaja powazne problemy ze zdrowiem i nie tylko. AA TO JEST SCIEMA, o czym juz od jakiegos czasu mowi sie na zachodzie. na teori, ''choroby'' ktos zarabia niezla kase. Wiem z doswiadczenia. Pozdrawiam i zycze wiary w siebie.

Pozdrawiam i zycze wiary w siebie.

Wspaniały specjalista jak również wspaniały człowiek.

Wspaniały specjalista jak również wspaniały człowiek.

dr Marcin to naprawdę specjalista, spotkałam Go 23 lata temu i pomógł jak nikt inny...teraz w trudnych chwilach też się kontaktuję i bywam na tych cuda działających terapiach. Gorąco polecam trzeźwiejąca alkoholiczka

Gorąco polecam
trzeźwiejąca alkoholiczka

Jestem osobą uzależnioną od alkoholu. Dzięki terapii dr. Binka nie piję od 1roku i 3miesięcy. Jest to dla mnie ogromnie ważny sukces. Jego metody leczenia uważam ze rewelacyjne i godne polecenia.

polecam dr.marcina bardzo dobry specjalista.

polecam dr.marcina bardzo dobry specjalista.

Na pewno jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce,w dziedzinie leczenia uzależnień.Lekarz z olbrzymią wiedzą praktyczną.To również dzięki Niemu,21 lat temu wyrwałem się z okowów śmiertelnej choroby alkoholowej i do dzisiaj cieszę się doskonałym zdrowiem.Polecam wszystkim,którzy mają problem z alkoholem lub innymi środkami zmieniającymi świadomość,ale nie tylko,kłopoty z własnym "ego",domowe,rodzinne mogą znaleźć rozwiązanie po wizycie u Dr.Marcina. POLECAM!!!