lek. med. Marcin Bińkowskilek. med. Marcin Bińkowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Marcin Bińkowski

Ortopeda

Lekarz godny polecenia. Bardzo kompetentny, dokładny, uprzejmy i skuteczny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, taktowny.Jak najbardziej polecam.

Lekarz z powołania. Leczenie jest skuteczne a niespotykane uprzejme podejście do pacjenta czyni wizytę jako przyjemność. Tylko te kolejki przed gabinetem ale to już zło konieczne

Najlepszy ortopeda w Koninie. Jedyną wadą jaka jest przy leczeniu do długa kolejka oczekujących. Jednak opłaci się bo to jest lekarz który zna się na swoim rzemiośle. Nie wiem czy dobrze robię pisząc tę opinię bo kolejka będzie jeszcze dłuższa ale to już niestety trzeba przełknąć.

bardzo dobry specjalista, do każdego przypadku podchodzi z sercem

bardzo dobry specjalista, do każdego przypadku podchodzi z sercem

Polecam bo to jedyny taki lekarz w Koninie a walcze z chorobą od kwietnia i żaden lekarz ortopeda nie miał nawet ochoty spojrzeć lub obejrzeć nogę a Dr.B. podszedł do mojej choroby jak prawdziwy lekarz POLECAM !!!!

Lekarz bardzo miły, umie rozmawiać z pacjętem. Zdecydowanie polecam :)

Lekarz bardzo miły, umie rozmawiać z pacjętem. Zdecydowanie polecam :)

jeden który w Koninie ,dba o pacjenta szuka przyczyn dla czego skąd się wziął problem jak pomoc ,wyśle na konkretne badania .

jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Bińkowskiego mam nadzieję że terapia będzie skuteczna