lek. med. Marcin Bińkowskilek. med. Marcin Bińkowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Marcin Bińkowski

Wczoraj miałem okazje poznac Pana Doktora na SOR Koninie... przemily kompetetny jak na warunki Sor i to w Koninie jakby nie z tej ziemi do tego Pan pielegniarz podbnie szybko sprawnie i Bogu dzikei tylko skrecony staw skokowy...a nie zlamanie ...Ufam ze szybko minie szczescie w nieszczesciu ze trafiłem na niego Dzięki za pomoc

Na Dr. Bińkowskiego trafłam przypadkiem. Mogę polecić z ręką na sercu. Lekarz widać zna się na swoim fachu. A co najważniejsze można zaufać. Wszystko wytłumaczy. Miałam SZCZĘŚCIE w nieszczęsciu :)

Miałam SZCZĘŚCIE w nieszczęsciu :)

Najlepszy ortopeda w Koninie !!!. Pozostali koledzy lekarze niech biorą przykład !!!. Tacy powinni być lekarze jak Marcin Bińkowski.

Na pewno najlepszy ortopeda w Koninie!!!! Kompetentny, zaangażowany, ciepły, przemiły no i pieknie mówi . Polecam!

Lekarz godny polecenia. Bardzo kompetentny, dokładny, uprzejmy i skuteczny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, taktowny.Jak najbardziej polecam.

Lekarz z powołania. Leczenie jest skuteczne a niespotykane uprzejme podejście do pacjenta czyni wizytę jako przyjemność. Tylko te kolejki przed gabinetem ale to już zło konieczne

bardzo dobry specjalista, do każdego przypadku podchodzi z sercem

bardzo dobry specjalista, do każdego przypadku podchodzi z sercem

Najlepszy ortopeda w Koninie. Jedyną wadą jaka jest przy leczeniu do długa kolejka oczekujących. Jednak opłaci się bo to jest lekarz który zna się na swoim rzemiośle. Nie wiem czy dobrze robię pisząc tę opinię bo kolejka będzie jeszcze dłuższa ale to już niestety trzeba przełknąć.

Lekarz bardzo miły, umie rozmawiać z pacjętem. Zdecydowanie polecam :)

Lekarz bardzo miły, umie rozmawiać z pacjętem. Zdecydowanie polecam :)

jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Bińkowskiego mam nadzieję że terapia będzie skuteczna