lek. dent. Marcin Borowicz

bardzo miły człowiek polecam bardzo. dobry sprzet milo i uprzejmie podchodzi do pacjenta. cena tylko troche wysoka ale jak człowiek decyduje sie na leczenie prywatne musi sie z tym liczyc.

trauma z dzieciństwa dotycząca szkolnych gabinetów dentystycznych minęła przy pierwszej wizycie. cena? cóż, trzygodzinny zabieg miał prawo zaboleć kieszeń i tylko ją zabolał :) Miałem prawo wyboru - tańsze usunięcie. wybrałem leczenie, nie żałuję. może nie czekam na następną wizytę, ale będzie na pewno. POLECAM

Polecam pana Marcina,ponieważ ja jestem bardzo zadowolona, gabinet czysty, nowoczesne sprzęty i metody leczenia, dokładnie mam wytłumaczone i pokazane na zdjęciu co i jak mam leczone.Ceny jak na wrzesińskie zarobki wysokie ale warto! Wychodzę z wizyt pewna,że zabiegi były robione w sterylnych warunkach,dokładnie. Mam pełne zaufanie oddając się w ręce takiego stomatologa! Atmosfera luźna, wesoła i wszystko bez bólu!

Pan Marcin wyrwał mi zęba bez bólu.Mam 11 lat a mnie to nie zabolało.Było śmiesznie i szybko oraz dokładnie.Kiedy się pytałem kiedy koniec odpowiedział mi że ząb na tacy i że moge iść do domu.

Niestety przy wyrwaniu zęba Pan doktor niedokładnie sprawdził dziąsła, został tam korzeń, później zrobił się brzydki stan zapalny i straszny ból. Oczekiwałam naprawdę profesjonalisty płacąc tyle za wizytę, na szczęście znalazłam juz innego dentystę. Mimo to pozdrawiam serdecznie

moim zdaniem cena usług jest adekwatna do zaangażowania oraz kompetencji lekarza. leczenie stomatologiczne nie należy do tanich, a finansowane zabiegi przez NFZ nijak się mają do rzeczywistości. Pan Marcin jest bardzo uprzejmy i dokładnie tłumaczy pacjentowi metodę i ostrzega przed bólem. kiedyś stomatolog kojarzył mi się raczej z rzeżnikiem...

Płaciłam tylko 100 zł za wyrwanie zgniłego korzenia 6 stkimiałam zrobiony rentgen oraz znieczulenie ...polecam... i nie jest az tak drogi znam wrzesińskich stomatologów którzy biora wiecej.

Nowoczesny, dobrze wypasiony gabinet.Parking, oświetlenie placówki. Fajna poczekalnia i nie czeka się długo. Miałem usunąc większośc zębów ,"bo się nie da",a tu po leczeniu kanałowym i implacikach mam pełen uśmiech i Moja Dziewczyna sie mnie nie wstydzi..ha,ha Podalem cene za plombkę ,no tanio nie jest ale bardzo dobrze! POLECAM!

POLECAM!

Jestem bardzo zadowolona,z pracy pana doktora,teraz wiem że zeby mam leczone prawidłowo,gabinet czysty i nowoczesny naprawde polecam.

Jestem bardzo zadowolona i polecam tego lekarza mimo dość wysokich jak na Wrześnię cen.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Września"?

Gen. T. Kutrzeby 15 C/33

Powstańców Wielkopolskich 42