lek. dent. Marcin Borowy

Nie widziałem tak dokładnego lekarza stomatologa.Plątałem się po wszystkich gabinetach w Wadowicach,aż trafiłem z polecenia na Barską 7 do gabinetu BORDENT.Doktor Borowy to perfekcjonista-leczy zęby z pasją.POLECAM WSZYSTKIM.

Chodziłem do Pana doktora Borowego 3 lata.Wyleczył mi wszystkie zęby(zrobił piękne korony i zęby z porcelany).Mam pełne zaufanie do tego lekarza.Polecam go rodzinie i znajomym-bo jest naprawdę godny polecenia !

Doktor BOROWY to PROFESJONALISTA w 100%.Właśnie zakończyłam leczenie w gabinecie BORDENT.Zrobiłam wszystkie zęby u doktora - efekt zachwycający.GORĄCO POLECAM !!!!!.To rzetelny i perfekcyjny stomatolog.

Nie polecam tego pana, jedyny cel jego działalności to naciąganie pacjenta na coraz większą kasę, a i profesjonalizm nie ten.