lek. med. Marcin Broda

Laryngolog

Ten lekarz robił mi zabieg w WIML-u (przegroda i małżowiny) i zrobił to chyba naprawdę bardzo dobrze, bo od pierwszej chwili po zabiegu do teraz (ok. 3 tyg.) nic mnie nie bolało i nie boli. Po 12 dniach zwolnienia normalnie funkcjonuję. Na kontroli w czasie badania delikatny, stara się nie sprawiać bólu - po poprzednim badaniu przez innego lekarza (kiedy pierwszy raz w życiu popłakałam się włąśnie z bólu) miałam lekkiego pietra ;) Miły, może nieco roztargniony, ale to jak widać w niczym nie przeszkadza :) Odpowiada na pytania i wyjaśnia, co i dlaczego, co nie jest bez znaczenia, a niestety nie jest u nas jeszcze normą. Polecam.

Robiona przegroda,małżowiny, usuwane polipy oraz stany zapalne zatok.Zabieg wykonywany był rok temu dokładnie 20 grudnia a w Wigilię mogłem normalne zasiąść do stołu :) Moje życie przez przegrodę itp. było koszmarem a ciągłe infekcje rujnowały dosłownie moje życie !Dzięki Panu Marcinowi świat nabrał barw!!! Szczerze brakuje słów aby opisać wysoką kulturę i umiejętności tego doktora ! Jeśli będe w Warszawie na pewno odwiedzę Pana doktora i jeszcze raz podziękuje !

Po wizycie w centrum medycznym MML jestem pod olbrzymim wrażeniem jakosci oferowanych usług, swietny lekarz, od razu mozliwosc zrobienia tomografii zatok. Pan dr Marcin Broda jest bardzo uprzejmym lekarzem, słuchajcym i potrafiącym rzeczowo odpowiadac na zadane pytania. Polecam tego lekarza jak i centrum medyczne MML przy metrze swietokrzyska, w ktorym miąłem okazje miec pierwsza wizyte.

Polecam tego lekarza, jak i całe centrum MML.

Polecam tego lekarza, jak i całe centrum MML.

Miły, kompetentny, pełen empatii pan doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta, trafna diagnoza. Jednym słowem laryngolog godny polecenia.

Robił mi przegrodę 6 mies. temu i jestem z tego zabiegu i pobytu w WIMLu więcej niż zadowolony. Sprawność i efekty pracy zdecydowanie na 5.0, b.konkretny i wiedzący co robi. Polecam go.

Mówi to co potrzeba ni mniej ni więcej, trafna diagnoza, skuteczne leczenie, pełen profesjonalizm, polecam.

Bardzo dobry lekarz, pelen profesjonalizm. Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry lekarz, pelen profesjonalizm. Gorąco polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Jan Ratajczak

Laryngolog
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
05-530 Góra Kalwaria
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne Damiana