lekarz Marcin Czelakowski

1,6
1,1
1,4
1,3

Bardzo nie miły lekarz. Poszłam do niego ,ponieważ choroba złapała mnie w niedzielę i to była jedyna opcja. Mam anginę ropną i wysoką gorączkę. Chciałam aby przepisał mi antybiotyk, jednak na recepcie dostałam septolete i rutinoscorbin, a na prośbę o l4 dowiedziałam się,że on nie jest od wypisywania l4, tylko mój lekarz rodzinny. Tragedia ! Zdecydowanie odradzam wizytę, ponieważ to zmarnowany czas i zdrowie.

ostatni cham, mimo tego, że miałem złamaną rękę, to stwierdził że nie powinienem do niego przychodzić po pomoc.

Największy cham i dyletant z jakim miałem doczynienia! Prostego zaświadczenia nie chciał mi wystawić! Nawet nie miał ochoty badać! Odradzam wszystkim! Specjalistą to on jest ale od ciśnienia PODNOSI je natychmiastowo! Hańbi zawód lekarza na całej lini. Moja noga w tej przychodni więcej ie postanie!!!!

nieuprzejmy, niekompetentny, wulgarny i niemiły. Na 100% odradzam. Nic mi nie pomógł. Na okropny ból brzucha, trwający od kilkunastu dni przepisał mi ; uwaga... : NOSPE, którą przecież mogę kupić bez recepty.

Dla mnie jest bardzo uprzejmy i podleczył mi ciśnienie.

Dla mnie jest bardzo uprzejmy i podleczył mi ciśnienie.

ten człowiek jest niekompetentny, wulgarny, nie ma pojęcia o zawodzie lekarza. nie potrafi pomóc, ma pretensje że pacjent do niego przychodzi

Pomylił się z powołaniem...niestety...

Pomylił się z powołaniem...niestety...

Odradzam zdecydowanie tego okrutnego lekarza!!! Byłam u niego i tylko mnie wyśmiewał, zero kompetencji, zero zaufania, zero jakiejkolwiek życzliwości z jego strony. Iść do tego lekarza to tak jakby iść na ścięcie!!! Uważajcie na niego!

Postać omyłkowo nazwana lekarzem. Bardzo nieprzyjemny. Nie chciał dac mi L4 twierdząc, że ból kregosłupa(jestem po operacji)nie jest wystarczający