lekarz Marcin Czerwonylekarz Marcin Czerwony - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Czerwony

Hepatolog, Choroby zakaźne

Specjalista z 12-letnim doświadczeniem w zakresie chorób zakaźnych i hepatologii. Starszy asystent w Oddziale Chorób Zakaźnych WSS im. Gromkowskiego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobył również w poradni wirusowych zapaleń wątroby, hepatologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wątroby autoimmunologicznych, toksycznych, polekowych, stłuszczeniowym uszkodzeniem wątroby. Konsultuje pacjentów w zakresie medycyny podróży, doradza przed wyjazdami do krajów tropikalnych

Dr Marcin Czerwony hepatolog Wspaniały lekarz, cierpliwy, kompetentny. Trafna diagnoza, ustawione leki. Polecamy. Wizyty były dwie: Marzec/kwiecień 2024.

Dr Marcin Czerwony hepatolog
Wizyty były dwie:
Marzec/kwiecień 2024.

Super lekarz, wyslucha, poswięca tyle czasu ile potrzeba a nie jak inni lekarze 5 min i po wizycie. Doktor bardzo mi pomógl w mojej chorobie