dr n. med. Marcin Czyż

Neurochirurg

Już dawno winnam b.pozytywnie ocenić tego lekarza,ale tak schodziło,mimo ,że powinnam zaraz po operacji wielkiej torbieli III komory mózgu złożyć wyrazy wielkiego uznania i fachowości.Jest to lekarz godny polecenia.Operują razem z dr Tabakowym i obaj zasługują na pełne zaufanie. Mam prawo aby taką ocenę wystawić temu duetowi,bo była to druga operacja i to po dobrym lekarzu jakim był w Ligocie dr Stanisław Kwiek. Jego przerósł mój wielki hodowany przez lata torbiel III komory mózgu.Zresztą bardzo rozsądnie się dr Kwiek zachował,że w momencie krwawienia odstąpił od dalszego zabiegu. Żyję ,a wymieniony wyżej duet wyczyścił mi komorę należycie i jak do tej pory o wznowie nic nie słychać! Wykonywałam już rezonans magnetyczny kilka razy i wznowy nie ma. Daje mi jeszcze w kość wodogłowie,ale to już inny problem.
Myślę,że i na to znalazła by się rada. Na razie daję sobie z nim (wodogłowiem) spokój! Tak ,że duet Czyż- Tabakow endoskopowo jest PEWNY !!!!!!!!!!!!!!!!

Dnia 13.02.2013 r. przeszłam pomyślnie operację usunięcie guza mózgu, umiejscowionego na nerwie wzrokowym, w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na oddziale neurochirurgicznym. To jakby narodzić się na nowo! Operację przeprowadził dr Marcin Czyż w asyście dra Pawła Tabakow. Dr Marcin Czyż jest lekarzem z ogromną wiedzą, mimo młodego wieku i intuicją, której czasami innym brakuje. Ze stoickim spokojem odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, których przed operacją trochę było. Po operacji też mogłam liczyć na jego obecność, wsparcie i rozmowę. Jestem mu ogromnie wdzięczna za to, że tak szybko ...

Dr Marcin Czyż jest lekarzem z ogromną wiedzą, mimo młodego wieku i intuicją, której czasami innym brakuje. Ze stoickim spokojem odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, których przed operacją trochę było. Po operacji też mogłam liczyć na jego obecność, wsparcie i rozmowę. Jestem mu ogromnie wdzięczna za to, że tak szybko udało mi się dostać na oddział, a i na operację nie czekałam długo.
Swoje podziękowania składam również na ręce kierownika kliniki - profesora Jarmundowicza, dzięki któremu tacy wybitni specjaliści mogą się rozwijać , pomagać ludziom i co bardzo ważne, pracować na sprzęcie wysokiej klasy i w ośrodku o wysokim standardzie.
Życzę wszystkim pacjentom, aby na swej drodze choroby spotkali takich lekarzy jak ja. Miałam szczęście!!!
D.M.