Genialny lekarz polecony przez znajomą od roku całą rodziną chodzimy do p. Marcina nieprawdopodobnie punktualny zorganizowany kompetentny i nad wyraz uprzejmy. Z genialnym podejściem do dzieci . Dzięki niemu wszystkie zęby w mojej rodzinie są zdrowe godny polecenia i warty swej ceny

Mam do niego pełne zaufanie, nie ufam tak żadnemu lekarzowi, prowadzi kartotekę co się rzadko zdarza u prywatnych stomatologów, ma historię każdego zęba, profesjonalnie, bezboleśnie, szybko, zawsze punktualnie. Od kiedy zaczęłam leczyć zęby u pana Marcina nie mam zamiaru wybrać się do kogoś innego, leczy się u niego cała moja rodzina i dzieci nigdy nie oddam innemu stomatologowi. Pozdrawiam.

Odkąd koleżanka poleciła mi Pana M.Dobrowolskiego wizyty u dentysty są przyjemnością. Niesamowite podejście do pacjenta, kompetentny, uprzejmy, punktualny i wszystko co najlepsze można powiedzieć o lekarzu.

Lekarz z dużym doświadczeniem,kompetentny,uprzejmy i tak doskonały,że całą rodzinką chętnie do niego wracamy.170 zł za leczenie to trochę drogo,bo razy 3 to ponad 500zł,ale wszystko co dobre jest drogie.Jeśli masz stracha to tylko do M.Dobrowolskiego na Kamienną.Polecam i pozdrawiam

Rewelacyjny stomatolog! Już się nie boję wizyt u dentysty. Polecam!!

Rewelacyjny stomatolog! Już się nie boję wizyt u dentysty. Polecam!!

prawdziwy lekarz, wyjdziesz z gabinetu zadowolony, chciałbyś by cała służba zdrowia tak właśnie funkcjonowała

Naprawdę w porządku lekarz. Uprzejmy, miły, dobrze,a co najważniejsze-szybko i w miarę bez bólu, usuwa ząbki :))) Podany przeze mnie wyżej koszt to cena skomplikowanej ekstrakcji. Bardzo przyjemna pani pielęgniarka.

Życzyłabym sobie by wszyscy lekarze traktowali pacjenta tak wyjątkowo dobrze jak właśnie P.Marcin.Naprawdę chce się wracać.

nienawidziłam dentystów ale ten jest świetny oby wszyscy lekarze odnosili się do pacjenta z takim szacunkiem....

usunięcie korzenia, szybko, profesjonalnie, bezboleśnie, jestem bardzo zadowolony. polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Skarżysko-Kamienna"?

lek. dent.
Jacek Napora