Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia w moim życiu. Ceny wysokie, ale wszystko co dobre musi kosztować. Polecam.

Super sprawnie ,bez boleśnie i punktualnie. Wszystko świetnie się trzyma i działa już wiele lat. jestem bardzo zadowolona. polecam.

Genialny lekarz polecony przez znajomą od roku całą rodziną chodzimy do p. Marcina nieprawdopodobnie punktualny zorganizowany kompetentny i nad wyraz uprzejmy. Z genialnym podejściem do dzieci . Dzięki niemu wszystkie zęby w mojej rodzinie są zdrowe godny polecenia i warty swej ceny

Odkąd koleżanka poleciła mi Pana M.Dobrowolskiego wizyty u dentysty są przyjemnością. Niesamowite podejście do pacjenta, kompetentny, uprzejmy, punktualny i wszystko co najlepsze można powiedzieć o lekarzu.

Mam do niego pełne zaufanie, nie ufam tak żadnemu lekarzowi, prowadzi kartotekę co się rzadko zdarza u prywatnych stomatologów, ma historię każdego zęba, profesjonalnie, bezboleśnie, szybko, zawsze punktualnie. Od kiedy zaczęłam leczyć zęby u pana Marcina nie mam zamiaru wybrać się do kogoś innego, leczy się u niego cała moja rodzina i dzieci nigdy nie oddam innemu stomatologowi. Pozdrawiam.

Rewelacyjny stomatolog! Już się nie boję wizyt u dentysty. Polecam!!

Rewelacyjny stomatolog! Już się nie boję wizyt u dentysty. Polecam!!

prawdziwy lekarz, wyjdziesz z gabinetu zadowolony, chciałbyś by cała służba zdrowia tak właśnie funkcjonowała

Lekarz z dużym doświadczeniem,kompetentny,uprzejmy i tak doskonały,że całą rodzinką chętnie do niego wracamy.170 zł za leczenie to trochę drogo,bo razy 3 to ponad 500zł,ale wszystko co dobre jest drogie.Jeśli masz stracha to tylko do M.Dobrowolskiego na Kamienną.Polecam i pozdrawiam

nienawidziłam dentystów ale ten jest świetny oby wszyscy lekarze odnosili się do pacjenta z takim szacunkiem....

usunięcie korzenia, szybko, profesjonalnie, bezboleśnie, jestem bardzo zadowolony. polecam.