mgr Marcin Doroba

Fizjoterapeuta

Pan Marcin pomógł mi z wyleczeniem przepukliny lędźwiowej kręgosłupa kiedy wszyscy profesorowie stawiali już tylko na operacje, ostatni rezonans pokazał że przepuklina została zniwelowana praktycznie do zera, a wszystkie dolegliwości zniekneły. Zaznacze, że nie mogłem wcześniej praktycznie chodzić i leżałem tylko w łóżku. Rehabilitacja Pana Marcina i ćwiczenia które później robiłem w domu okazały sie nader skuteczne i doprowadziły do wyleczenia schorzenia. Dzięki wielkie!

Świetny specjalista, dzięki niemu jestem pełnosprawna. Różnymi metodami próbował mnie wyciągnąć z zamrożonego barku i... udało się! Bardzo polecam, tak samo jak poleciłam go różnym krewnym i znajomym.

Trafiłam do Pana Marcina 3 dni po urazie kręgosłupa (nie chodziłam i nie siedziałam). Do przychodni wniosło mnie 2 chłopaków, a wyszłam na własnych nogach bez pomocy. Dopiero zaczynam rehabilitację, ale jestem zachwycona podejściem i efektami jakie mam na tem moment. Pan Marcin był bardzo zainteresowany pomimo, że wizyta o godz.21, wszystko tłumaczył, był cierpliwy i miły. A najważniejsze, że profesjonalny i skuteczny. Terapia najprzyjemniejsza nie była, bo zdecydowanie nie poszłam na masaż relaksacyjny, ale warto! Od wczoraj jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem. Cieszę się, że trafiłam na takiego Anioła. ...

Cieszę się, że trafiłam na takiego Anioła.
I dlatego wszystkim bardzo polecam tego fizjoterapeutę!

Bardzo pozytywny człowiek i dobry fizjoterapeuta. Zagada i nie czuje się, że coś pobolewa w czasie fizjoterapii. Profesjonalne doradztwo i zabiegi przynoszące efekt. Zdecydowanie polecam.

Jestem bardzo wdzięczna Panu Marcinowi za wsparcie i opiekę w czasie pobytu w szpitalu. Dziękuję za asystę podczas mojej operacji stawu barkowego, wielkie zaangażowanie w rehabilitację pooperacyjną i obecność w trudnych chwilach. Polecam godny zaufania wspaniały fizjoterapeuta.

Wspaniały fizjoterapeuta i świetny facet. Jestem mu bardzo wdzięczna, za wsparcie, którego udzielił mnie i mojej rodzinie podczas mojego pobytu w szpitalu, a także za bardzo sprawnie przeprowadzoną rehabilitację stawu łokciowego po przebytej operacji. Zdecydowanie polecam - godny zaufania.