lek. dent. Marcin Dygdała

Witam, przedstawię się, bo widzę, że Ola tu jest. Nazywam się Juliusz Bajkowski, pseudonim "Hubert P", Witam, dzień dobry, pozdrawiam z północnej wyspy. Miłego dnia. Ciekawe co robi Asia ? Ktoś wie? Może Maciej coś powie. Do zobaczenia wkrótce.

Mialam przyjemność skorzystania z uslug doktora. Okazal sie byc niezwykle cierpliwy,profesjonalny,dokladny,solidny i bardzo mily. Polecilam Go rodzinie, znajomym i polecam rowniez tym wszystkim,ktorym zależy na ładnym usmiechu ,fachowej poradzie zarowno pod względem utrzymania higieny jamy ustnej jak i estetyki .

highly recommend. did an amazing job on very short notice.

highly recommend. did an amazing job on very short notice.

Przemiły człowiek, delikatny i cierpliwy. Do tego fantastyczny specjalista. Polecam wszystkim!