lek. dent. Marcin Dyląg

Pan doktor uporał się z zatrzymanym zębem bardzo sprawnie - przede wszystkim zabieg był kompletnie bezbolesny. Wszystko trwało może 15 minut. Żadnych komplikacji, rana zagoiła się i nie ma śladu po problematycznym zębie. Towarzyszył mi duży stres przed zabiegiem, jednak okazał się on zupełnie niepotrzebny. Polecam Pana doktora w 100%, to świetny fachowiec

Super stomatolog. Z takim chirurgiem można usuwać zęby bez bólu.

Super stomatolog. Z takim chirurgiem można usuwać zęby bez bólu.

Pan doktor naprawdę super. Kompetentny, rzeczowy, zajął się moim beznadziejnym przypadkiem kiedy czterech poprzednich chirurgów nie chciało się podjąć, mało tego za 1/3 ceny jaką powiedzieli mi w poprzednich gabinetach.Uratował mi zęba, goi się dobrze, z czystym sumieniem polecam! Napewno będę leczyć zęby tylko u pana doktora.