lekarz Marcin Dytkowski

Internista, Pulmonolog

Lekarz wspaniały. Za mało jest takich jak on. Profesjonalny, kompetentny. Nie przeoczy niczego. Zleca bardzo dużo badań. Polecam każdemu potrzebującym fachowej porady i kontaktu z dobrym lekarzem i człowiekiem.

Lekarz mało konkretny i brak mu wiedzy. Do pacjenta nie podchodzi z szacunkiem. Szczerze nic nie chce mieć z takim niedoukiem pulmonologiem który rozpoznaje chorobę przewlekłe zapalenie oskrzeli u pacjenta i twierdzi że w starszy wieku tak się ma i że tego się nie da wyleczyć, a onkolog rozpoznaje zaawansowany rak wielokomórkowy naciekowy. Ogólnie pusty mózg u tego lekarza z Braniewa, brak wiedzy, zero kompentencji. Nigdy w ręce takiego pustaka nie oddałbym swego życia. Wy tu wyżej wpisani macie w głowach poprzewracane. Może was prochami szprycuje dlatego tak piszecie jak on by chciał. Przez niego człowiek nie żyje. Mam nadzieję że was to spotka co tego pana z Braniewa z rąk tego niedouka.

Bardzo miły, a przy tym konkretny i kompetentny. Przyjaźnie nastawiony do pacjenta, leczy kompleksowo, a nie po łepkach. Bardzo często zostaje po godzinach dla pacjentów.

Kompetentny, bardzo uprzejmy, stawia diagnozę po dokładnym zbadaniu pacjenta oraz wykonaniu szeregu badań diagnostycznych. Poświęca dużo czasu dla pacjenta, często przyjmuje po godzinach ustalonych w harmonogramie.

Lekarz kompetentny,zawsze skrupulatnie prowadzi badanie . Polecam naprawdę dobry specjalista.

rzeczowy,konkretny Godny polecenia zawsze uśmiechnięty co się ceni POlecam

rzeczowy,konkretny Godny polecenia zawsze uśmiechnięty co się ceni POlecam