Świetny fachowiec, a właściwie artysta w swojej specjalności, jego umiejętności sprawiły, że będę znów chodzić. Cieszę się bardzo, że trafiłam na prawdziwego lekarza i bardzo sympatycznego faceta!!!

Inni lekarze kazali mi wybic sobie sport z glowy do konca zycia, az w koncu ktos polecil mi dra Ferenca, co tu duzo mowic, profesjonalna rekonstrukcja wiazadla, polecil swietnych rehabilitantow, jestem dwa lata po operacji, biegam, skacze, gram w noge, jezdze na motocyklu. Zapomnialem, ze kiedykolwiek mialem roztrzaskane kolano. Gosc jest swietnym fachowcem, polecam!!!

Witam. Żona była prywatnie u tego lekarza z dolegliwością ścięgna achillesa. Pomógł średnio. Lekarz według naszej oceny nastawiony na zarabianie kasy i wyciągnięcia ile się da. Na dodatek gdy żona poskarżyła się, że czuje także ból w okolicach odcinka lędźwiowego kręgosłupa nie wykazał jakiekolwiek zainteresowania stwierdzając że się na tym nie zna - Więc my takiemu ortopoedzie co się nie zna dziękujemy !!!! Czas poświęcony pacjentowi też pozostawia wiele do życzenia, ale tak to jest jak przyjmuje się za duzo pacjetnów i trzeba się spieszyć - KASA KASA KASA !

CUDOWNY LEKARZ-Z POWOŁANIA BARDZO DOBRZE TRAKTUJE LUDZI,2NLATA SIĘ MĘCZYŁAM PO ZŁYM ZŁOŻENIU NOGI W GORZOWIE!BYŁA BYM KALEKA DO KOŃCA ŻYCIA ŻEBY NIE TEN CUDOWNY CZŁOWIEK-WSZYSTKIM POLECAM!!!

Zdecydowanie polecam! Jest naprawdę dobrym specjalistą, poświęcił mi bardzo dużo czasu tłumacząc jaka jest przyczyna mojego bólu biodra, dostałam zastrzyk w biodro i ból minął. Nie zbywa pacjentów i w porównaniu do innych nie każe się leczyć ketonalem.

Polecam wszystkim mającym problem z kolanami, świetny fachowiec.

Polecam wszystkim mającym problem z kolanami, świetny fachowiec.

jak wyzej. sprawnie i prawidlowo zdiagnozowal i usunal dolegliwosc, piety w moim przypadku. mlody, wybijajacy sie lekarz. LK

mlody, wybijajacy sie lekarz.
LK

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Nowogard"?

Przychodnia Stoczniowa
Dubois