prof. dr hab. n. med. Marcin Gabrielprof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

Wykonywane zabiegi:
- duplex Doppler tętnic szyjnych i kręgowych
- duplex Doppler tętnic wewnątrzczaszkowych
- duplex Doppler tętnic kończyn górnych
- duplex Doppler aorty i tętnic biodrowych
- duplex Doppler tętnic nerkowych
- duplex Doppler tętnic trzewnych
- duplex Doppler tętnic kończyn dolnych
- duplex Doppler żył szyjnych i kręgowych
- duplex Doppler żył kończyn górnych
- duplex Doppler żył trzewnych
- duplex Doppler żył kończyn dolnych
- duplex Doppler przetok dializacyjny...

Profesor sprawia wrażenie kompetentnego, ale pacjentów traktuje "z góry" i poświęca za mało czasu na wytłumaczenie choroby i procesu leczenia. Autorytarny i stanowczy.

Szanowni państwo. przeczytałam negatywne opinie o Profesorze bo te pochlebne nie muszę, ponieważ byłam na wizycie i wiem jak Pan Profesor wspaniale podchodzi do pacjenta ! LUDZIE DLACZEGO WYPISUJECIE TE BZDETY NEGATYWNE O PROFESORZE ? Akurat ten lekarz na takie kłamstwa nie zasługuje ! Zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic jak widać ! Panie Profesorze serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc. Romanowscy :) :) ...

LUDZIE DLACZEGO WYPISUJECIE TE BZDETY NEGATYWNE O PROFESORZE ?
Akurat ten lekarz na takie kłamstwa nie zasługuje !
Zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic jak widać !

Jestem zadowolona z wizyty u Profesora,wizyta przebiegała sprawnie,konkretnie,zrozumiałym językiem dla pacjentki,serdecznie polecam.

Wyrzucono mój komentarz,który byłby wskazówka dla potencjalnych pacjentów tego pana....👎🏻!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan Profesor bardzo kompetentny, nad wyraz uprzejmy i życzliwy, cierpliwy z doskonałym podejściem i cierpliwością do osób starszych. Ogromna kultura, życzliwość. Byłem dzisiaj z mamą lat 80 na wizycie. Bardzo dziękuję za pomoc.

Byłam pacjentką Profesora jeszcze zanim prof został. Dziś byłam z 12 letnią córką. Podejście do młodej pacjentki wspaniałe. Jest kłopot, ale potrafił tak wytłumaczyć i opisać charakterystykę dolegliwości,aby nie pojawił się cień kompleksów... cierpliwie odpowiadał na każde pytania. Polecił dodatkowo konsultacje u specjalisty z innej dziedziny (problem szerszy niż tylko naczyniowy). Fakt, że wracam do Profesora już kolejny raz mówi sam za siebie. Wiedza, uprzejmość,empatia i poczucie humoru- to moje podsumowanie.

Fakt, że wracam do Profesora już kolejny raz mówi sam za siebie.
Wiedza, uprzejmość,empatia i poczucie humoru- to moje podsumowanie.

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach. Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

bardzo polecam lekarz dobry fachowiec ale oprócz choroby widzi człowieka bardzo dobry kontakt z pacjentem szczegółowe wyjaśnienia co do schorzeń i zalecenia co do dalszego leczenia mówi prostym językiem zrozumiałym dla pacjenta uważam że poświęca pacjentowi tyle czasu co jest niezbędne po wizycie u profesora wyszłam bardzo zadowolona

Dzięki specjalistycznemu badaniu Doppler - usg kończyn dolnych (zakrzepica) jego odpowiedniej interpretacji uratował mi życie.

Pan profesor w pełni kompetentny, miły, odpowiadający na pytania. Nie próbuje zbywac pacjenta i widac że zależy mu na pacjencie a nie tylko na pieniądzach. W 100% polecam!