lekarz Marcin Gdaniec

Jestem mile zaskoczona przebiegiem wizyty. Pan dr poświęcił mi dużo czasu, bardzo dokładny i dociekliwy. Życzliwy i uprzejmy. Zlecił stosowne badania, wysłuchał, odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam serdecznie.

Jestem mile zaskoczona przebiegiem wizyty.
Polecam serdecznie.

Mam wątpliwości w kwestii jego poglądów w kwestii przyjmowania hormonów w okresie menopauzy. Jest ogromnym przeciwnikiem i mam wrażenie, że jego wiedza w ten kwestii jest strasznie stara. Przy każdej wizycie jest taki opór jakby od tego zależało moje życie. Tymczasem wg innych lekarzy dawki są w dzisiejszych czasach tak dokładne że można spokojnie się temu poddać. Bezsenne noce, poty, ataki paniki, ogólne przerażenie życiem nie są chyba warte tej fobii.

Lekarz fachowy, delikatny, uprzejmy. Wszystko dokładnie tłumaczy, wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam!

W dniu dzisiejszym miałam wizytę u Pana doktora w Centrum Medicover. Wizyta była przyjemna, dr Gdaniec jest bardzo dokładny, zbadał mnie kompleksowo i delikatnie, jest też bardzo miły. Polecam i sama z pewnością skorzystam jeszcze z usług.

Tragedia! Nikomu nie polecam tego lekarza. Nigfy nie spotkalam sie z takim brakiem empatii. Nie z mojej winy wizyta byla opozniona, a p.doktor w pospiechu nie pozwalal mi zadawac zadnych pytan. Ewidentnie poirytowany opoznieniem, wtracal bardzo niemile komentarze. Patrzac na inne opinie mam wrazenie ze trafilam na innego lekarza albo opinie zostaja wystawiane przez jego znajomych. Nigdy nie spotkalam sie z takim brakiem szacunku.

Najlepszy ginekolog, bardzo zaangażowany, faktycznie zawsze są opóźnienia u niego w wizytach, ale to dlatego, że jeśli pacjentce coś dolega nie odprawia jej z kwitkiem, tylko angażuje się w to i wykonuje dodatkowe badania. Ja zadowolona w 100%, prowadzi obecnie moja ciążę, dojeżdżam do niego kawał drogi i nie zamierzam zmienić lekarza. Polecam każdej kobiecie! :)

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu do pacjentki. Dokładnie i rzetelnie przeprowadza badania. Rzeczowo ale z wyczuciem tłumaczy stan wszelkie kwestie zdrowotne. Nie spieszy się. Jest bardzo taktowny, kulturalny, nie stwarza dystansu ale też nie zanadto się spoufala. Od kilku miesięcy prowadzę ciążę u tego lekarza, a wcześniej też byłam na kilku wizytach i ogromnie polecam.

Super lekarz. Duża wiedza medyczna, empatia, super podejście do pacjentek, poświęca dużo uwagi, zainteresowania , wszystko tłumaczy, wykazuje się starannością i dbałością o każdy szczegół, właściwy człowiek na właściwym miejscu, duża wiedza medyczna, inni mogą się od niego uczyć tego, jak powinien zachowywać się lekarz. To człowiek z klasą o dużej kulturze osobistej.

Rodziłam w szpitalu w sztumie i na prawde dr Gdańca oceniam na duuuuży plus. Stwarza miła atmosferę i poświęca wystarczająco czasu pacjentkom w porównaniu z innymi lekarzami. I gdyby nie fakt że do trójmiasta gdzie przyjmuje mam stosunkowo daleko to właśnie u niego prowadziłabym całą ciążę

Bardzo dobry lekarz,dobre podejście do pacjenta,odpowie na wszystkie pytania,uprzejmy,szybka reakcja w razie problemu.Serdecznie polecam.