Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu do pacjentki. Dokładnie i rzetelnie przeprowadza badania. Rzeczowo ale z wyczuciem tłumaczy stan wszelkie kwestie zdrowotne. Nie spieszy się. Jest bardzo taktowny, kulturalny, nie stwarza dystansu ale też nie zanadto się spoufala. Od kilku miesięcy prowadzę ciążę u tego lekarza, a wcześniej też byłam na kilku wizytach i ogromnie polecam.

Rodziłam w szpitalu w sztumie i na prawde dr Gdańca oceniam na duuuuży plus. Stwarza miła atmosferę i poświęca wystarczająco czasu pacjentkom w porównaniu z innymi lekarzami. I gdyby nie fakt że do trójmiasta gdzie przyjmuje mam stosunkowo daleko to właśnie u niego prowadziłabym całą ciążę

Super lekarz. Duża wiedza medyczna, empatia, super podejście do pacjentek, poświęca dużo uwagi, zainteresowania , wszystko tłumaczy, wykazuje się starannością i dbałością o każdy szczegół, właściwy człowiek na właściwym miejscu, duża wiedza medyczna, inni mogą się od niego uczyć tego, jak powinien zachowywać się lekarz. To człowiek z klasą o dużej kulturze osobistej.

Bardzo dobry lekarz,dobre podejście do pacjenta,odpowie na wszystkie pytania,uprzejmy,szybka reakcja w razie problemu.Serdecznie polecam.

Lekarz godny polecenia, miły, kompetentny, uprzejmy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam!

polecam wszystkim ciężarnym wizyty drogie ale naprawdę warto skorzystać. bardzo dobrze bada i utrzymuje miłą atmosferę podczas badania.

Bardzo miły, sympatyczny, uprzejmy i przede wszystkim kompetentny. Rodziłam w szpitalu w Sztumie i jestem bardzo zadowolona, że akurat on miał dyżur. Przyjmował mnie inny lekarz, dr S...., który chyba pominął się z powołaniem. A doktora Gdańca będę do końca życia wspominać i dziękować, że podjął szybką decyzję.

Wspaniały CZŁOWIEK i LEKARZ. Byłam po raz pierwszy pacjentką oddziału położniczego i szpitala w sztumie. Jechałam tam po pomoc.Trafiłam na dyżur dr Gdańca. Niestety nie było szans na to żeby mój przypadek zakończył się pomyślnie. Doktor bardzo się interesował moim stanem po cc, załatwił pomoc psychologiczną... Oby został jak najdłużej w Szpitalu w Sztumie. Natomiast inny lekarz na tym oddziale(najważniejszy!!!) powinien się zastanowić czy nie minął się z powołaniem.

Doktor Gdaniec uratował mojego synka podejmując szybką decyzję o cięciu cesarkim, gdy maluszek miał zaburzenia tętna, a ja nadciśnienie.Okazało się, że był owinięty pępowiną, więc mogło się skończyć różnie. Wszysko poszło sprawnie i profesjonalnie.Byłam świadoma podczas cięcia, a doktor uspakajał, że wszystko jest ok. Polecam doktora.

Nigdy nie natrafilam na tak rzetelnego lekarza z powołaniem!dokladny ,poswieca duzo czasu, tlumaczy,pyta szczegolowo o stan zdrowia poprostu pomaga TYLKO DZIEKI NIEMU wiem co mi dolega wyslal mni na badania i nie zbyl jak inni!dziekuje Bogu, ze sa jeszcze tacy lekarze na ziemii!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sztum"?

Barbara Burny

Indywidualna Specjalistyczna Prktyka Lekarska