lek. med. Marcin Goczewski

USG, USG ortopedyczne, Lekarz rodzinny

Trudno jest mi dodać coś jeszcze na temat dr Marcina Goczewskiego, ponieważ wszystkie poprzednie opinie pokazuja zdecydowanie jaki jest dr Marcin Goczewski, jest to lekarz pełen empatii, doskonały specjalista , jeżeli chodzi o usg korzystamy z rodzina z jego usług od kliku lat i nie wyobrażamy sobie innego lekarza, doktor jest lekarzem z powołania i świetnym specjalista od usg, od niedawna, również doktor wykonuje usg w domu pacjenta.Ostatnio korzystalismy własnie z wizyty domowej, Doktor wykrył u teścia niedrożnośc i od razu skierował do szpitala, dzięki temu teśc jest z nami, ...

Trudno jest mi dodać coś jeszcze na temat dr Marcina Goczewskiego,
ponieważ wszystkie poprzednie opinie pokazuja zdecydowanie jaki jest dr
Marcin Goczewski, jest to lekarz pełen empatii, doskonały specjalista ,
jeżeli chodzi o usg korzystamy z rodzina z jego usług od kliku lat i nie
wyobrażamy sobie innego lekarza, doktor jest lekarzem z powołania i
świetnym specjalista od usg, od niedawna, również doktor wykonuje usg w
domu pacjenta.Ostatnio korzystalismy własnie z wizyty domowej, Doktor
wykrył u teścia niedrożnośc i od razu skierował do szpitala, dzięki temu
teśc jest z nami, dzień po wizycie domowej z usg dr Goczewskiego, tato był
operowany.Pragnęlibyśmy podziękować dr Goczewskiemu a Państwu z czystym
sumienie polecić , dla osób starszych lub mających trudności z poruszaniem

usg w domu pacjenta jest uważam idealnym rozwiązaniem, a juz jeżeli sam dr
Goczewski wykonuje badanie jest to najwyzszy poziom obsługi jaki mozna
sobie wyobrazić.Dziękujemy i polecamy.

Wizyta przebiegła pomyślnie, dzięki Panu doktorowi znowu mogę chodzić. Polecam w 100%. Dziękuję. Jarosław.

Szybka diagnoza, a co najważniejsze trafna diagnoza , wdrożone leczenie przyniosło rezultaty ,zdecydowanie polecam

Z całą pewnością najlepszy specjalista od usg, u mnie tylko spojrzał i napisał to samo co w rezonansie, a badania rezonansu mu nie widział.Niesamowita osobowość, niesamowita wiedza, oczywiście polecam.

Z całą pewnością najlepszy specjalista od usg, u mnie tylko
spojrzał i napisał to samo co w rezonansie, a badania rezonansu mu nie
widział.Niesamowita osobowość, niesamowita wiedza, oczywiście polecam.

Jestem po usg barku oraz blokadzie, usg robił osobiście doktor Goczewski , tego samego dnia po usg miałam wizytę u reumatologa Pani doktor podała blokadę.Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry specjalista jeżeli chodzi o obrazowanie stawów w usg jest niezastąpiony wg mnie najlepszy na pomorzu.

Zdecydowanie bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o usg kolana, stawu skokowego, barku, łokcia i wszystkiego co jest związane z układem kostnym.Mi uratował moje kolano jestem doktorowi bardzo wdzięczna.

bardzo dobre opisy usg , miałam robione kolano i staw skokowy po urazie doktor opisał bardzo dokładnie każdy szczegół , jest to specjalista godny polecenia

Bardzo dobry i solidny lekarz. Kiedyś chorowałem na raka i teraz co jakiś czas chodzę na usg. Ostatnio trafiłem do doktora ,bardzo wnikliwie mnie zbadał ,dokładnie przyglądał się obrazowi w monitorze usg by wykluczyć ewentualne przerzuty.Mam ogromne doświadczenie i byłem u różnych lepszych i gorszych specjalistów usg ale tutaj zdecydowanie polecam doktora mało kto może z nim konkurować.

Doktor zaplusował tym iż wynik poprzedniego usg przeczytał dopiero po zrobieniu usg i opisaniu a więc nie sugerował się poprzednimi wynikami i nie przepisywał ich.Ważne jest to aby idąc na usg lekarz nie wymagał na wstępie poprzedniego wyniku który robili inni gdyż taki lekarz który tego wymaga poprzedni wynik traktuje jako asekuracja co świadczy o jego słabej wiedzy.Doktor Goczewski wyniki innego lekarze przeczytał dopiero po zrobieniu i opisaniu usg co świadczy że jest naprawdę profesjonalistą.POLECAM!!!