lek. med. Marcin Goczewski

USG, USG ortopedyczne, Lekarz rodzinny

Uratowal moje kolano najlepszy specjalista od usg.Polecila mi go `moja reumatolog i ortopeda.`teraz ja polecam innym jezeli chodzi o kosci stawy to doktor jest THE BEST

Bardzo rzetelne podejście do pacjenta.Długa wizyta,wyjaśnienie problemu i uczciwie przeprowadzone badanie. Na pewno polecę wizytę u Pana dr swoim znajomym.

Na pewno polecę wizytę u Pana dr swoim znajomym.

Bardzo dobry i solidny lekarz. Kiedyś chorowałem na raka i teraz co jakiś czas chodzę na usg. Ostatnio trafiłem do doktora ,bardzo wnikliwie mnie zbadał ,dokładnie przyglądał się obrazowi w monitorze usg by wykluczyć ewentualne przerzuty.Mam ogromne doświadczenie i byłem u różnych lepszych i gorszych specjalistów usg ale tutaj zdecydowanie polecam doktora mało kto może z nim konkurować.

PRZYCHODNIA Z NAJNOWSZYM SPRZĘTEM LEKARZ OCZYTANI DR GOCZEWSKI BEZKONKURENCYJNY JEZELI CHODZI O USG PO PROSTU WYBITNA JEDNOSTKA.NIE BEZ POWODU MÓWIA O NIM ŻE MA "TOMOKOMPUTER W OCZACH' DZIĘKUJE I POZDRAWIAM JOACHIM LEWANDOWSKI

usg bioderek u mojej marysi robił ten lekarz i po raz pierwszy spotkałam się z przypadkiem kiedy lekarz wszystko mi dokładnie wytłumaczył nie patrząc na zegarek a wiem że jako laik miałam dużo pytań i to pewnie męczących.następnym razem również udam się do tego lekarza

Doktor zaplusował tym iż wynik poprzedniego usg przeczytał dopiero po zrobieniu usg i opisaniu a więc nie sugerował się poprzednimi wynikami i nie przepisywał ich.Ważne jest to aby idąc na usg lekarz nie wymagał na wstępie poprzedniego wyniku który robili inni gdyż taki lekarz który tego wymaga poprzedni wynik traktuje jako asekuracja co świadczy o jego słabej wiedzy.Doktor Goczewski wyniki innego lekarze przeczytał dopiero po zrobieniu i opisaniu usg co świadczy że jest naprawdę profesjonalistą.POLECAM!!!

Gorąco polecam, wspaniale przeprowadzone badanie usg bioderek, dobry kontakt z małym pacjentem oraz bardzo dobry sposób tłumaczenia jego mamie:)

Kompetentny lekarz, wytłumaczy, powie co i jak. Przede wszystkim bardzo wysoka kultura osobista :)

Jestem bardzo zadowolona. Doktor badał bioderka u mojego 2-miesięcznego synka i na dodatek cały czas tłumaczył mi przebieg badania, co jest gdzie. Polecam.

Super lekarz świetnie zbadał pod usg taczyce u córki dzięki czemu można wcześniej zacząć leczenie.Inny nie zauwazyl tego co doktor Goczewski.Jeszcze raz dziękuje doktorowi.