lekarz Marcin Grabowski

Może przyjmując prywatnie jest dobrym lekarzem, natomiast w ZUS-ie wystawia niekorzystne opinie poza tym nie zbyt przykłada się do badania pacjenta...

Lekarz godny polecenia. w przeciwienstwie do innych lekarzy leczy skutecznie a nie kaze przychodzic na kolejne wizyty bez zadnych podjetych wczesniej skutecznych działań. Moje leczenie z zabiegiem chorurgicznym trwało krotko i skutecznie.

dobry zdecydowanie tak Piekary to duży poziom leczenia."parkitka" powinna wysyłacz Tam na praktyki lekarzy z dużym stażem

Wspaniały, wzbudzający zaufanie specjalista, kompetentny. Jednym słowem godny polecenia.

Ocena mówi sama za siebie w moim przypadku nie trafiona nic więcej się nie dowiedziałam.Pan doktor tajemniczo mówił to co sama wiedziałam o mojej chorobie .