Marcin Grzyb

Pan doktor ma chyba jakieś problemy z koordynacją . Wyglądało to tak jakby nie do końca kontrolował swoją prawą rękę . Trochę strachu przeżyłam . Zrobił pracę ale jak mu powiedzałam ze plomba jest ostra i rani mi język nic z tym nie zrobił

Błagam niech ktoś skontroluje pracę tego pseudo dentysty. Szok i niedowierzanie co on wyprawia . Moja dziewczyna buła przerażona , lecEnie dokończono w innym gabinecie .

Bardzo polecam! Ma podejście do pacjenta, nie spieszy się i leczy dokładnie tłumacząc co i jak. Uratował to co nie dało się niby uratować...

Uratował to co nie dało się niby uratować...

Szczerze nie polecam. Niekompetentny i robi kardynalne błędy. Z naszym synem musieliśmy prostować jego " zaleczanie " u innego specjalisty.

Rewelacja. Polecam . Niesamowicie rzetelny. Każda wizyta jest niesamowicie dokładna. Przykre ale to daje spóźnienia ale coś za coś.

Niezależnie czy wizyta jest publiczna czy prywatna poświeca tyle czasu ile jest konieczne. Stąd spóźnienia ale wolę chwilę poczekać i wiedzieć że też będę potraktowany bez pośpiechu i rzetelnie. Długie terminy oczekiwania na wizyty mówią same za siebie

Najlepszy stomatolog jakiego znam. Poprawił wszystko po poprzednich partaczach. Wspaniałe podejście do dzieci. Moja córka Ola uwielbia Pana Doktora i nie mam problemu z leczeniem ząbków. Joanna

Nie ukrywam, że przed pójściem do lekarza, czytałam opinie na jego temat. Ostanie wpisy były bardzo pozytywne, dlatego zdecydowałam się na rozpoczęcie leczenia. Jestem pod dużym wrażeniem zaangażowania i kompetencji Pana doktora. Świetny stomatolog, który bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę, dzięki niemu moje zęby mają się coraz lepiej. Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Lekarz z sercem i pasją do swojego zawodu. Zdecydowanie polecam!!!

Najlepszy jakiego znam niezależnie czy wizyta jest prywatna czy nfz poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Nigdy nie odmawia pomocy.

Polecam polecam polecam. Dokładny, miły i rzetelny. Leczę sie u p. Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł.