lek. dent. Marcin Hofman

Trafiłam do kliniki jakiś czas temu przez przypadek i ... zostałam. Mam pełne zaufanie do kompetencji Doktora, zresztą co tu dużo opowiadać, to po prostu jest STOMATOLOG FACHOWIEC. Wszystko co dotyczy choroby jest szczegółowo objaśnione. Sam doktor oraz personel są przyjaźni i zawsze uśmiechnięci. Wartość usługi jest adekwatna do jakości. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję w imieniu swoim i moich zębów za ich uratowanie. :)

Niedawno trudna ekstrakcja ale całkowicie bezstresowa (dla mnie). Mam pełne zaufanie. Drugi dentysta w moim życiu, do którego idę bez obaw.

Najlepszy fachowiec i przemiły człowiek. Nie ma lepszego specjalisty w Wielkopolsce! Szczerze polecam.

Polecam w 100%.Miła atmosfera , personel wspaniały :) , Nie wyobrażam sobie iść do innego gabinetu stomatologicznego choć dojazd mam dość daleki , ale warto. POLECAM,POLECAM,POLECAM

Profesjonalizm i kompetencje - trudno o lepszych specjalistów. Bezstresowe leczenie, objaśnianie choroby, życzliwość a i personel zawsze uśmiechnięty. Do takiego gabinetu chodzi się z przyjemnością! Polecam w 100%

Po długich poszukiwaniach znalazłam stomatologa, który spełnił moje oczekiwania. - Jest profesjonalny, cierpliwy i życzliwy. - Leczenie przebiegło b e z b o l e ś n i e i w przemiłej atmosferze. Cieszę się, że tam trafiłam. Pozdrawiam cały, sympatyczny personel kliniki doktora Marcina HOFMANA w Śremie.

spedzilem dlugie godz na fotelu u p.hoffmana i zadnej min ani zlotowki nie zaluje.moja cala rodzina rowniez korzysta z uslug tego gabinetu i naprawde warty polecenia.

Swietny fachowiec, bardzo pozytywny czlowiek. Przez dluzszy czas mieszkałam w Niemczech, na tamtych lekarzy nie mozna narzekac, ale jestem pod OGROMNYM wrazeniem umiejetnosci Pana Marcina. Po raz pierwszy w zyciu nie bolalo ani sekundy! Nawet wklucie znieczulenia. Polecam z cala odpowiedzialnoscia, nie tylko do nieskomplikowanych przypadkow.

Klinika wyznacza standardy. Do Śremu mam 80km, ale opłaca się jechać az tyle.

Klinika wyznacza standardy. Do Śremu mam 80km, ale opłaca się jechać az tyle.

Fachowe podejście do klienta, bardzo miła atmosfera. Polecam.

Fachowe podejście do klienta, bardzo miła atmosfera.
Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Śrem"?

Paweł Lorenc

Grota-Roweckiego 9c