3,7
3,7
3,6
3,6
3,5

Witam ja również miałam okazje spotkania się z kilkoma ginekologami w Koszalinie jeśli któraś z was chciałaby chodzić na kasę chorych to naprawdę polecam dr. Maczugę, niestety jest jeden minus jest strasznie ciężko do niego się dostać w poliklinice a to czekanie miesiącami na wizytę to coś strasznego, lub siedzenie godzinami przed gabinetem aż łaskawie któraś z pacjentek łaskawie mnie wpuści, dlatego postanowiłam zmienić na lekarza i miałam okazje być na wizycie u dr. Hornunga, przez całą wizytę towarzyszył mi mąż, lekarz naprawdę bardzo sympatyczny i uprzejmy, wszystko dokładnie powiedział wytłumaczył, na nurtujące pytania udzielił odpowiedzi, naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni, badanie przeprowadził bardzo delikatnie a jednocześnie potrafi pośmiać się i pożartować dla rozluźnienia atmosfery.Pomimo tego że ma bardzo wiele pacjentek, długość wizyty jest dostosowana indywidualnie do każdej z nich, my spędziliśmy w gabinecie ponad 40 minut, lekarz poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje. Naprawdę polecam i wiem że na kolejną wizytę rówież się wybiorę do niego.

Pan doktor to super lekarz.Moją ciąże prowadzi od początku i jestem bardzo zadowolona.Jest bardzo dobrym lekarzem,uprzejmym,cierpliwym,dokładnym w badaniu oraz przezornym.Dzięki Panu doktorowi z czystym sercem mogę powiedzieć że mam zdrową córeczkę która już za kilka dni przyjdzie na świat. Polecam wszystkim kobietom takiego lekarza.

Po pierwsze dosyć długo szukałam dobrego lekarza z nieudanym skutkiem...Nawet jezdziłam do Stargardu Szczecińskiego,wiedząc,że tam jest sprawdzony i bardzo dobry lekarz-Wszystko po to,żeby z ciążą było wszystko dobrze!W koszalinie trafiłam na nie jednego szarlatana w stylu mr.Błasiński!itd... Któregoś dnia trafiłam do Pana Hornunga i już nigdy nie zmienie lekarza!!!Zaufanie od samego początku,wszystko wytłumaczy,uspokoi,i co najważniejsze słucha pacjenta-każdego traktuje indywidualnie,nie jak kolejny taki sam medyczny przypadek!Poprostu nie tylko bardzo dobry lekarz pod każdym względem,ale jako człowiek z sercem do każdego!Wiem,że jestem teraz pod bardzo dobrą opieką,pomimo,że nie wiesoło jest z ciążą.W ...

Któregoś dnia trafiłam do Pana Hornunga i już nigdy nie zmienie lekarza!!!Zaufanie od samego początku,wszystko wytłumaczy,uspokoi,i co najważniejsze słucha pacjenta-każdego traktuje indywidualnie,nie jak kolejny taki sam medyczny przypadek!Poprostu nie tylko bardzo dobry lekarz pod każdym względem,ale jako człowiek z sercem do każdego!Wiem,że jestem teraz pod bardzo dobrą opieką,pomimo,że nie wiesoło jest z ciążą.W szpitalu tak samo można na niego liczyć jak w jego gabinecie,nie ma róznicy,czy przychodzisz prywatnie,czy nie!!!Polecam pod każdym względem!!!Dominika!

Kompetentny, uprzejmy lekarz, prowadził moje obie ciąże, urodziłam zdrowe córeczki praktycznie w 100% zgodnie z przewidzianym terminem, wagą itp. polecam

Pan Hornung zszywał mnie po porodzie. Myślałam że ucieknę, czułam taki ból jakby mnie zszywał bez znieczulenia, albo znieczulenie nie zaczęło jeszcze działać. Zszywał mnie w pośpiechu, dziwiąc się, że tak mnie boli. Spieszył się do pacjentki prywatnej. Jak byłam na zdjęciu szwów, mój lekarz z przerażeniem zapytał "kto panią tak pozszywał". Nie zapomnę tego cierpienia. Po latach lekarz musiał naprawić partactwo tego pana.

Na swej drodze spotkałam kilku lekarzy tej specjalności, ale żaden z nich nie był tak uprzejmy, kulturalny, cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy i kompetentny. Podczas wizyty nie czuje się pośpiechu, lekarz poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzebuje, tłumaczy wszystko szczegółowo, obrazowo. Jeśli chodzi o samo badanie - nie wiedziałam, że można je przeprowadzać tak delikatnie. Swoim zachowaniem Pan doktor wprowadza tak miłą i spokojną atmosferę, że można zapomnieć o stresie. Polecam z czystym sumieniem!!!!!

Nie polecam, arogancki i nieuprzejmy! Potraktował mnie lekcewazaco ewidentnie widać ze " wazniejsze" są dla niego prywatne pacjentki niż takie które chcą uzyskać pomoc w szpitalu.

Zanim trafiłam do doktora Hornunga byłam u doktora Błasińskiego i Świerczyńskiego. Błasiński porażka, wydaje nieprawdziwe diagnozy,oraz wyśmiewa zadawane pytania. Świerczyński to profesjonalista, ale bardzo oschły i również nie czułam swobody w zadawaniu nurtujących mnie pytań. Zaś Hornung jest przemiły, zawsze wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy mi i mojemu mężowi, bo w ciąży razem do niego chodziliśmy. Na życzenie robi usg co wizytę, co bardzo nam odpowiadało bo nie mogliśmy doczekać się kolejnej wizyty gdy zobaczymy małą w brzuszku. Ma profesjonalny sprzęt i mamy pamiątki w rodzaju zdjęć 4D. Polecam go moim przyjaciółkom i one też są bardzo zadowolone :) Ja również trafiłam do niego z polecenia.

Arogancki i nieuprzejmy lekarz. nie biorący odpowiedzialności za swoje słowa. w trudnych sytuacjach (spowodowanych jego niekompetencją) nie potrafi kobiecie w ciąży okazać choćby odrobinę wsparcia i zrozumienia. pewne działania moim zdaniem są zupełnie sprzeczne z etyką lekarską. Absolutnie nie polecam i sama żałuję, że trafiłam akurat na tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz ,miły, cierpliwy,potrafi wytłumaczyć.Prowadzi moją drugą ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona.Godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Koszalin"?

Jerzy Melnyczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

Grzegorz Mil

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Księżycowa 24
75-590 Koszalin

lek. med.
Ismaiel Salloum

Multimed NZOZ Ginekologiczno-Położniczy Błasiński,Bukowiec,Salloum Sp. Z O.O.
1 Maja 20/9
75-114 Koszalin