lek. dent. Marcin Irzyk

Pan doktor Marcin Irzyk jest wspaniałym dentystą, pełnym empatii i bardzo kompetentnym lekarzem. Tłumaczy każdą swoją czynność pacjentowi i przebieg leczenia. Stosuje kompleksowe leczenie oraz poświęca mu czas - nie śpieszy się. Jest bardzo uprzejmy i ciepły w obejściu z pacjentem. Mam pełne zaufanie do pana doktora. Jest bardzo miły i szybko nawiazuje kontakt z pacjentem. Dodaje otuchy spanikowanym i bojącym się osobom. Serdecznie polecam wizyty u doktora Irzyka.

Najlepszy dentysta! Całą rodziną stali pacjenci od lat! Ogromne doświadczenia, dużo cierpliwości i ten spokój dzięki któremu pacjent się uspokaja na fotelu. Polecamy!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan dr Irzyk to prawdziwy fachowiec. Wszystko dokładnie tłumaczy, uprzedza, jak będzie wyglądał zabieg. Widać, że ma duże doświadczenie. Zdecydowanie polecam:)

Pan doktor kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta , tłumaczy etapy leczenie i wykonywane czynności, emanuje z niego spokój i opanowanie dzięki czemu zmniejsza się poczucie dyskomfortu i obniża poziom stresu. Wizyta przebiega sprawnie w miłej atmosferze . Polecam. Anna. K