dr n. med. Marcin Januszkiewicz

Chirurg ogólny

Lekarz z powołania, Świetny specjalista, Wspaniały człowiek który potrafi rozmawiać z pacjentem, który jest zawsze przy pacjencie. BRAWO!!!

Panie doktorze dziękuję za wszystko co Pan robi, z całą odpowiedzialnością. Polecam wszystkim w 100%. Chciałabym podziękować za kompetentnie i dobrze przeprowadzony zabieg. Danuta z Hajnówki

Człowiek godny polecenia ,swoją pracę wykonuje solidnie wkładając całe serce.To chirurg z powołania .Polecam !!!!!!

Bardzo miły, delikatny, z poczuciem humoru :-) Dzięki jego taktowi i profesjonalizmowi krępujące zabiegi mijają bez stresu. Naprawdę polecam!

Panie doktorze dziekuje za wszystko co Pan robi,z cala odpowiedzialnoscia polecam wszystkim.

Cudowny człowiek ,znakomity lekarz , dokonuje bardzo trudnych i skomplikowanych operacji. Z całego serca z pełna odpowiedzialnoscia POLECAM . Dziekuje Panie Doktorze za wszystko .Wdzieczna pacjetka

Kompetenty, miły i uprzejmy. Ujmujący bardzo młodym i eleganckim wyglądem. Lekarz godny polecenia.:))

jak dla mnie wszystko wspanialy chirurg i czlowiek

jak dla mnie wszystko wspanialy chirurg i czlowiek

Wspaniały lekarz, młody, z pasją, miły, kompetentny, cierpliwy.

Wspaniały lekarz, młody, z pasją, miły, kompetentny, cierpliwy.