Kilkukrotnie trafiałem do różnych szpitali z powodu bólów klatki piersiowej i zawsze miałem robiony ten sam zestaw badań, EKG i do domu bez konkretnego rozpoznania. Już sam uwierzyłem, że bóle są od przełyku. Doktor Jarek mimo że nie miał EKG postawił rozpoznanie. Zmierzył mi ciśnienie na obu rękach i okazało się, że jest duża różnica. Wcześniej w szpitalach nikt tego nie robił, chociaż też informowałem każdorazowo , że mam zespół Marfana. Jego rozpoznanie tętniaka aorty potwierdziło się. Chirurg, który mnie operował powiedział, że tętniak mógł pęknąć w każdej chwili.

Byłem u niego raz, kilka miesięcy temu skuszony tyloma pozytywnymi opiniami, niestety po tym co usłyszałem na wizycie, stwierdzam, że pozytywne opinie pisane o tym lekarzu w mojej ocenie nie miały żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. PRZEZ KOGO BYŁY ONE PISANE? Dr Marcin Jarek na wizycie nie był lekarzem dociekliwym. Do tego jego wypowiedzi w stylu "na 90% to jest nerwica" jak doktor z tyloma pozytywnymi komentarzami może bawić się w zgadywanie-diagnozowanie, a mając przed sobą badania z nieprawidłowymi wskaźnikami ? Widziałem sygnały innych osób, które próbowały wystawić negatyw temu doktorowi, wszystko jest usuwane. Teraz Pan doktor próbuje usunąć moją opinię i straszy mnie sądem. Zaczynam wątpić w sens czytania pozytywnych opinii. NIE POLECAM!

Wygląda na to, że Dexius posiada nutkę manipulanta skoro nie konsultuje zleconych wcześniej badań i uzyskanej wiedzy z kolejnymi fachowcami u których przywykł bywać. W moim przypadku Pan dr Jarek ustalił przyczynę dysfunkcji brzusznych w przeciągu 25 minut - zlecone jedno z dwóch badań potwierdziło wstępne rozpoznanie. Może nie bawi się w dyplomatę ale wizyta u lekarza to nie odprężenie. Rzeczowy i kongruentny lekarz. Dlatego zdecydowanie POLECAM.

Jednak żadne media elektroniczne nie zastąpią mądrego lekarza. Leczyłam się na trywialne niedomagania, a przy okazji doktor zainteresował się moimi częstymi złamaniami kości. Ostatecznie zrobił badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy i trafił w chorobę. Ortopedzi wcześniej składali mnie 3 razy ale dotąd nikt nie poyślał o tym badaniu. Anna Retta

Znakomity praktyk. Jest ostrożny. Dobrze dobiera leczenie. Wcześniej chodziłem do dwóch kardiologów - niestety przereklamowanych . Dopiero doktor Jarek dobrze ustawił moje ciśnienie.

Postanowiłem napisać ten komentarz gdyż jest to pierwszy lekarz, który mi pomógł bez testowania na mnie baterii leków. Nie gada, tylko działa. Na drugiej wizycie zlecił badanie jelitowe, które wyjaśniło moje problemy.Rozpoznanie, które postawił nie jest optymistyczne ale teraz przynajmniej wiem na co choruję i mogę to leczyć. R. z Węgrowa

R. z Węgrowa

Wvobrażcie sobie, wolna sobota ja zdychająca. Znalazłam Pana doktora w internecie. Ma pierwsze miejsce wśród pacjentów których leczył ale nie tylko więc dzwomię ale z dużą niepewnością bo młoda byłam ale 40 lat temu. Nie ukrywam, że wcześniej dzwoniłam do lekarzy z polecenia ale każdy mnie spławił chociaż gęgałam gorzej niż kaczor Donald. Natomiast Pan doktór przyjeczał o czasie {inteligentni zrozumieją} z miłym kojącym uśmiechem, także od razu zrobiło mi się lepiej. Ale najważniejsze że mnie wyleczył. Z zamkniętymi oczami polecam Pana doktora wszystkim którym potrzebna jest pomoc lekarska.

Znalazłam się u niego przez pomyłkę. Koleżanka doradzała mi lekarza o zbliżonym nazwisku. Skończyło się jednak bardzo dobrze. Doktor doprowadził do wykrycia u mnie dwóch wrzodów żołądka i baterii Helikobacter. Po dwumiesięcznym leczeniu moje problemy ze zdrowiem zniknęły. POLECAM, POLECAM !

Jak dla mnie ( i nie tylko) bardzo fachowy i skrupulatny.Poprzez odpowiednie i bardzo odważne leczenie kości spowodował duży wzrost ich gęstości u mojej matki co zmniejszyło częstość złamań.Na razie od 3 lat mama nie miała żadnego złamania. Przed leczeniem od 4 lat nie było roku bez gipsu. Z poważaniem Marta Ułanowicz z Poznania córka Teresy Popielarskiej

Z poważaniem
Marta Ułanowicz z Poznania
córka Teresy Popielarskiej

Na przestrzeni wielu lat razem z moją rodziną korzystamy z usług Doktora Jarka. Jest młody i uprzejmy, ma rzadko spotykaną wiedzę i intuicję. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49