lekarz Marcin Jarek

Postanowiłem napisać ten komentarz gdyż jest to pierwszy lekarz, który mi pomógł bez testowania na mnie baterii leków. Nie gada, tylko działa. Na drugiej wizycie zlecił badanie jelitowe, które wyjaśniło moje problemy.Rozpoznanie, które postawił nie jest optymistyczne ale teraz przynajmniej wiem na co choruję i mogę to leczyć. R. z Węgrowa

R. z Węgrowa

Skorzystałem z jego pomocy około 2 lata temu. Odkąd pozamieniał mi leki skończył się mój problem z ciągłym lądowaniem w szpitalu z powodu nieuregulowanego ciśnienia. Na lekach od niego jestem do dziś i czuje się bardzo dobrze.

Bardzo fachowy z szóstym zmysłem diagnostycznym. Polecam. EU

Bardzo fachowy z szóstym zmysłem diagnostycznym. Polecam.
EU

Jak dla mnie ( i nie tylko) bardzo fachowy i skrupulatny.Poprzez odpowiednie i bardzo odważne leczenie kości spowodował duży wzrost ich gęstości u mojej matki co zmniejszyło częstość złamań.Na razie od 3 lat mama nie miała żadnego złamania. Przed leczeniem od 4 lat nie było roku bez gipsu. Z poważaniem Marta Ułanowicz z Poznania córka Teresy Popielarskiej

Z poważaniem
Marta Ułanowicz z Poznania
córka Teresy Popielarskiej

Zaleczyl moje zatoki.Przedtem leczylem się ponad rok na alergie -na grzyba.Swietny lekarz.

Napiszę krótko: 1 merytoryczny 2 sumienny 3 odpowiedzialny 4 wyrozumiały Polecam BH

Napiszę krótko:

1 merytoryczny
2 sumienny
3 odpowiedzialny
4 wyrozumiały

Polecam
BH

Profesjonalniy lekarz,z bradzo szczegółową znajomością swojego fachu.Leczy mnie od kilku lat i nie zdarzyło się jeszcze żeby zawiódł. Marek Wronicki

Na przestrzeni wielu lat razem z moją rodziną korzystamy z usług Doktora Jarka. Jest młody i uprzejmy, ma rzadko spotykaną wiedzę i intuicję. Polecam.

Od kilkunastu lat byłam leczona na niedokrwistość z powodu niedoboru żelaza.Moje problemy z żołądkiem i ze stawami były ignorowane przez kolejnych lekarzy,których gabinety odwiedziłam. To Pan Doktor pierwszy wpadł na pomysł,że mam celiakię. A wystarczyło jedno proste badanie... Marzena z Warszawy

Kiedy chorowałem na ciężkie zapalenie płuc Doktor przywrócił mi zdrowie. W warszawskiej części mojej rodziny opiekuje się już trzema pokoleniami. To koneser medycyny. Sebastian z Poznania.

Sebastian z Poznania.