lek. med. Marcin Jaszczuk

Ortopeda

Trafiłam do Pana Marcina przez przypadek i okazało się to być dużym szczęściem. Co mogę napisać o tym lekarzu po kilku wizytach i jeszcze przed ukończeniem leczenia? same dobre rzeczy. Lekarz z fachową wiedzą i profesjonalnym podejściem, konkretny ale chętnie odpowiada na każde pytanie, można na nim polegać w czasie swojej choroby. Roztacza wokół siebie bardzo pozytywną aurę;) Wizyty są krótkie, ale treściwe, dlatego mam w głowie zawsze przygotowane pytania, aby po wizycie nie czuć niedosytu wiedzy. W niedługim czasie mam rekonstrukcję kolana i darzę doktora pełnym zaufaniem, może m.in. ...

Lekarz z fachową wiedzą i profesjonalnym podejściem, konkretny ale chętnie odpowiada na każde pytanie, można na nim polegać w czasie swojej choroby. Roztacza wokół siebie bardzo pozytywną aurę;) Wizyty są krótkie, ale treściwe, dlatego mam w głowie zawsze przygotowane pytania, aby po wizycie nie czuć niedosytu wiedzy. W niedługim czasie mam rekonstrukcję kolana i darzę doktora pełnym zaufaniem, może m.in. dlatego, że dr Jaszczuk operował już 2 moich znajomych z efektem pozytywnym! Szczerze wszystkim polecam :)

Naprawdę bardzo dobry ortopeda. Widać że wie co robi i o czym mówi . Artroskopia barku przebiegła pomyślnie .Wracam do normalności .Dziękuję za wszystko . Bardzo polecam !!!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Duza wiedza i trafna diagnoza. Przy tym miły, empatyczny, co sie mocno wyróżnia na tle personelu w szpitalu na rycerskiej. Potwierdzam opinie przedmówcy, że moze za malo czasu poswieca pacjentowi. Jednak przy tak wtsokich kwalifikacjacjach to malo istotny element.

Świetny ortopeda, polecam. Specjalista ortopedii, fantastyczne podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięty,

jestem tuz po zabiegu w szpitalu na Rycerskiej, przede mną rehabilitacja. Na obecną chwilę dla mnie lekarz BOMBA !!!!!!!!!!!!!, szczegółową ocenę dodam po zakończeniu leczenia:)jestem pewien, że tylko więcej plusów będę mógł wtedy opisać. Chcesz poczuć się jak należy w szpitalu, chcesz być podmiotem a nie przedmiotem dla lekarza to zdecydowanie jako operatora polecam dr Marcina Jaszczuka, dodam przy okazji że nie jest osamotniony na Rycerskiej i znajdziesz tam np. (dr Łukasza Białka, widziałem również jego prace i wiem co piszę)

fachowo i zawsze z usmiechem. dolozyl wszelkich staran by moja reke doprowadzic do jak najlepszego stanu po kiepskim zlamaniu. moge tylko podziekowac i polecic wszystkim tego lekarza:)

Naprawdę bardzo dobry ortopeda. Młody charyzmatyczny i przede wszystkim wszystko co robi to robi to z pasją. Zrekonstruował mi wiązadło ACL. Dziękuję.

Lekarz który wykazuje się dużą empatią, jest kompetentny, uprzejmy, rzeczowy i bardzo miły. Monika Myśliwiec

Monika Myśliwiec

Bardzo miły doktor, wie wszystko chodzenie do niego to sama przyjemność, bardzo rzetelny, sympatyczny oby więcej było takich lekarzy ;) pozdrawiam :)

Bardzo dobry lekarz operował moja córkę ,miły serdeczny ,ma dobre podejście do dzieci zna sie dobrze na pracy która wykonuje