lek. med. Marcin Jaszczuk

Nie dajcie się zwieść miłym uśmiechom pana Marcina. Jego nonszalancja w podejściu do leczenia oraz nieprawidłowo i bez USG wykonany zastrzyk w biodro spowodował degenerację chrząstki o 50% przez rok czasu. Gdy próbowałam się skontaktować, aby powiedział co mam robić z potworną rwą - zbył mnie. Potem robił skuteczne uniki tłumacząc brakiem czasu. Kłamie! Brak wiedzy nadrabia pewnością siebie. Teraz czekam na endoprotezę, ale tak naprawdę powinnam pójść do sądu, bo mam do tego wszelkie podstawy i dowody. Jeśli chcecie szybko mieć konieczność wszczepienia endo, to pędem do pana doktora - on wam to załatwi. NIE POLECAM!

Wspaniały, profesjonalny lekarz. Pacjent czuje się u doktora pewnie i bezpiecznie, bo wcześniej jest dokładnie poinformowany o operacji. Na oddziale ortopedii pełny komfort dla pacjenta, zero bólu, personel na każde skinienie. Wielkie podziękowania dla cudownego Doktora M. Jaszczuka i jego asystentów oraz całego personelu !!!!!!! Wszystkim osobom, które mają problemy ortopedyczne, a szczególnie chore kolana polecam kontakt z dr Jaszczukiem.. Z poważaniem i ogromną wdzięcznością,

Wielkie podziękowania dla cudownego Doktora M. Jaszczuka i jego asystentów
oraz całego personelu !!!!!!!
Z poważaniem i ogromną wdzięcznością,

Świetny ortopeda, polecam. Specjalista ortopedii, fantastyczne podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięty,

Naprawdę bardzo dobry ortopeda. Widać że wie co robi i o czym mówi . Artroskopia barku przebiegła pomyślnie .Wracam do normalności .Dziękuję za wszystko . Bardzo polecam !!!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Duza wiedza i trafna diagnoza. Przy tym miły, empatyczny, co sie mocno wyróżnia na tle personelu w szpitalu na rycerskiej. Potwierdzam opinie przedmówcy, że moze za malo czasu poswieca pacjentowi. Jednak przy tak wtsokich kwalifikacjacjach to malo istotny element.

Bardzo dobry lekarz operował moja córkę ,miły serdeczny ,ma dobre podejście do dzieci zna sie dobrze na pracy która wykonuje

Bardzo miły doktor, wie wszystko chodzenie do niego to sama przyjemność, bardzo rzetelny, sympatyczny oby więcej było takich lekarzy ;) pozdrawiam :)

fachowo i zawsze z usmiechem. dolozyl wszelkich staran by moja reke doprowadzic do jak najlepszego stanu po kiepskim zlamaniu. moge tylko podziekowac i polecic wszystkim tego lekarza:)

Naprawdę bardzo dobry ortopeda. Młody charyzmatyczny i przede wszystkim wszystko co robi to robi to z pasją. Zrekonstruował mi wiązadło ACL. Dziękuję.

Trafiłam do Pana Marcina przez przypadek i okazało się to być dużym szczęściem. Co mogę napisać o tym lekarzu po kilku wizytach i jeszcze przed ukończeniem leczenia? same dobre rzeczy. Lekarz z fachową wiedzą i profesjonalnym podejściem, konkretny ale chętnie odpowiada na każde pytanie, można na nim polegać w czasie swojej choroby. Roztacza wokół siebie bardzo pozytywną aurę;) Wizyty są krótkie, ale treściwe, dlatego mam w głowie zawsze przygotowane pytania, aby po wizycie nie czuć niedosytu wiedzy. W niedługim czasie mam rekonstrukcję kolana i darzę doktora pełnym zaufaniem, może m.in. ...

Lekarz z fachową wiedzą i profesjonalnym podejściem, konkretny ale chętnie odpowiada na każde pytanie, można na nim polegać w czasie swojej choroby. Roztacza wokół siebie bardzo pozytywną aurę;) Wizyty są krótkie, ale treściwe, dlatego mam w głowie zawsze przygotowane pytania, aby po wizycie nie czuć niedosytu wiedzy. W niedługim czasie mam rekonstrukcję kolana i darzę doktora pełnym zaufaniem, może m.in. dlatego, że dr Jaszczuk operował już 2 moich znajomych z efektem pozytywnym! Szczerze wszystkim polecam :)