dr n. med. Marcin Jędryka

USG, Ginekolog

dość dobry lekarz, mało kontaktowy ale postawił trafną diagnozę wyleczył mi moją chorobę

pierwszy raz do doktora trafiłam z polecenia koleżanki, w 2008 roku. miałam problemy z powrotem cyklu po hormonalnym leczeniu (przez innego lekarza) torbieli jajników. męczyły mnie długotrwałe krwawienia, psychicznie dobijał mnie brak owulacji (miałam wtedy 22 lata). Pan dr Jędryka wszystko mi wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania, uspokoił i w ciągu 3 miesięcy przywrócił mój cykl do normy, wkrótce potem pojawiła się również owulacja. Teraz jestem w pierwszej ciąży, właśnie zastanawiam się nad zmianą lekarza (ze względów finansowych), ale chyba jednak tego nie zrobię. do dr Jędryki mam na prawdę zaufanie i mogę go polecić (mówi co prawda bardzo szybko i może to sprawiać wrażenie, że chce jak najszybciej "odbębnić" swoją robotę, ale w moim odczuciu wcale tak nie jest:)

Warto zapłacić za wizytę. Lekarz kompetentny i wzbudzający zaufanie.

Warto zapłacić za wizytę. Lekarz kompetentny i wzbudzający zaufanie.

Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam.

Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam.

Super specjalista i wspaniały człowiek, polecam !

Super specjalista i wspaniały człowiek, polecam !

Moim zdaniem naprawdę świetny lekarz. Posiada dużą wiedzę, obszernie wytłumaczył mi podłoże moich dolegliwości i możliwości dalszego postępowania, cierpliwie odpowiadał nawet na błahe pytania. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, i do tego duży szacunek dla pacjentki ze strony tego lekarza. To najlepszy lekarz, a byłam już u wielu, jednak nie zamierzam już dalej szukać ginekologa, bo właśnie znalazłam naprawdę najlepszego:) polecam go z czystym sumieniem każdej pani.

Super lekarz, pomógł mi kiedy miałam trudności zajść w ciążę. Jest miły robi badania dokładnie i tłumaczy co robi.

Doktor Jędryka jest lekarzem,który "naprawia" to, co zepsują inni, widzi to czego nie widzą inni, zwraca uwagę na to, co inni bagatelizują i lekceważą. Do tego jest niezwykle kompetentny i stale poszerza swoją wiedzę, pomógł mi nie raz, polecić go mogę z czystym sumieniem.

Profesjonalne podejscie do pacjentki. Symatyczny człowiek. Wytłumaczy,rozmawia i jest konkretny. Jestem zadowolona i naprawde polecam Pana doktora.

Jestem z niego zadowolona, wzbudził moje zaufanie, poleciłabym go znajomej bez wahania.