lek. med. Marcin Kasprzyk

Ortopeda, Traumatolog

6 lat borykalem sieze schorzeniem stawu skokowego, wielu ortopedow z wielkimi tytulami, doktoryzowalo sie na moim stawie bez rezultatu, az ktos polecil mi dr kasprzyka i moj koszmar sie skonczyl, Dotychczas polecilem go wielu znajomym i do dzis nikt z nich nie wydal w jakiejkolwiek formie złej opini co do jego profezjonalizmu, i nadal bede go polecal jako lekarza ortopede ktorego wiedz i praktyka pomaga wrocic do lepszej sprawnosci pacjenta i napewno nie zawodzi pacjenta, a polecam go z pelna odpowiedzialnoscia :)

bardzo fachowo zostałam zaopatrzona ,lekarz uprzejmy i kompetentny

bardzo fachowo zostałam zaopatrzona ,lekarz uprzejmy i kompetentny

Uprzejmy, rzeczowy, dokładnie zbadał moje kolana. Inni ortopedzi proponowali mi tylko operację jako jedyną metodę leczenia. Dr Kasprzyk zastosował zastrzyki do kolan (seria) i już od 3 lat problem się uspokoił. Operację jak na razie udało się odciągnąć...:-)))

Wiem co piszę, bo ostatnio odwiedziłam z córką chyba wszystkich znaczących ortopedów i neurologów w mazowieckim i bardzo się cieszę, że trafiłyśmy na ORTOPEDICUM. Warto było, operacja skończyła się bez powikłań. Polecam również prof. Zarzyckiego to SPECJALISTA i CZŁOWIEK. AGATA GRĄDZIEL

AGATA GRĄDZIEL

Doktor Kasprzyk zrekonstruował mi staw skokowy. I jako tancerzowi zawodowemu w dwa miesiące po operacji przywrócił mi pełną sprawność fizyczną. Wiec polecam go wszystkim moim znajomym i nikt jeszcze złego słowa nie powiedział!!!

Myślę, że jest to najlepszy ortopeda w Polsce. Zna się na tym co robi, zachowuje się bardzo dobrze, jest sympatyczny.

Rzeczowo, bardzo sympatycznie, przy doskonałym kontakcie, dokładnym badaniu i szczegółowym wywiadzie.

Sympatyczny, uśmiechnięty, bez wywyższania się.

Sympatyczny, uśmiechnięty, bez wywyższania się.

Pan doktor jest miły to jednak nie wystarczy, aby wyleczyć chorych. Lakrz, który uważa, że zawsze ma racje, a Jego diagnozy mijają się z prawdą. Brak jakiegokolwiek krytycyzmu i racjonalnej samooceny w stosunku do swojej pracy. ODRADZAM