lekarz Marcin Kobierowski

Radiolog

Byłam na badaniu USG palców rąk dn. 12.05. br. i oprócz poświęconego czasu ustawowego brakowało mi kontaktu większego o stanie mych palców z tym lekarzem tym bardziej, że jako nie fachowiec widziałam w monitorze , że wg. mnie nie wszystko jest dobrze z moimi palcami gdyż ból mam ponad 2 lata.Gdy Pan dr wręczał mi wynik to spytałam kto dostanie pełny ten wynik czy dr kierujący czy Ja ? Odpowiedź dr brzmiała, że Ja tylko ? I tu moje wielkie zdziwienie gdyż wyniki te robione dla lekarza z tego samego ...

I tu moje wielkie zdziwienie gdyż wyniki te robione dla lekarza z tego samego Szpitala powinny być wg. mnie komputerowo przekazane w całości dr kierującemu a jeśli miałam otrzymać Ja - to powinnam dostać łącznie ze zdjęciem a nie sam papierowy wynik.
Uważam , że potraktowana byłam nie tak jak być powinnam .Nie polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Bydgoszcz"?

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz