dr n. med. Marcin Kondras

1,8
1,9
1,5

Wizyta trwała 4 minuty. Nie polecam. Wywiadu z pacjentem brak. Wytłumaczenie choroby i przebiegu leczenia zerowe. Wszystkie informacje trzeba wyciągać od lekarza. Strata czasu.

Omijać szerokim łukiem. Wizyta odbyła się w enelmedzie w Łodzi. Nie wiem czy mogę nazwać to wizytą, gdyż całość trwała może 3 minuty a samo badanie USG doppler jakaś 1 minutę obie nogi. Już od samego początku podejscie lekarza tragiczne, jak najszybciej chciał się mnie pozbyć, a teksty w stylu że na pewno nic mi nie jest bo jestem młoda przecież już przed badaniem i wykonanie badania bardzo po łebkach daje wiele do życzenia. Szkoda czasu już lepiej zapłacić i iść do innego specjalisty prywatnie bo ten "specjalista" już od samego podejścia do pacjenta po jakość badania jest na poziomie poniżej jakichkolwiek standardów. Nie polecam!!!!

Omijać szerokim łukiem! Nieprofesjonalne podejscie do pacjenta, komentarze i żarty nie na miejscu, wizyta odbębniona aby szybciej, podkład na łózku usg nie zmieniony po poprzednim pacjencie! Nie polecam!

ABSOLUTNIE OMIJAĆ!!!! Podczas wizyty w komercyjnej placówce opieki zdrowotnej miałem wrażenie, że p. doktor Kondras jest w pracy nie z własnej woli, ale został tam oddelegowany za karę. Kompletny brak jakiejkolwiek empatii, kontaktu. Na łóżku, którym badanie zostało przeprowadzone nawet nie został zmieniony podkład! Pomijając względy pandemii zwykła dbałość o higienę i warunki badania powinno być to standardem. Na próbę jakiejkolwiek rozmowy i pytań padały odpowiedzi zdawkowe, wymuszone. Zupełny brak jakichkolwiek informacji ani podczas trwania badania ani na zakończenie wizyty. Całość badania nie trwało dłużej niż 5-7 minut. ENELMED - ...

ABSOLUTNIE OMIJAĆ!!!!
ENELMED - styczeń 2022

strasznie nie sympatyczny lekarz oddalił badanie aby się tylko pozbyć pacjenta nie polecam naprawdę szkoda pieniędzy

Lekarz nie dba o pacjenta, wybujałe ego, przedmiotowe podejście, brak jakiegokolwiek szacunku. Nie wydawaj pieniędzy na taką wizytę. Nie polecam.

Niestety lekarz nie był zainteresowany moim problemem. Pan nie zapoznał się z wynikami badań - dostępnymi w systemie. Samo przeprowadzone badanie było bardzo bolesne i mało delikatne - zupełnie bez empatii. Nie polecam.

Spoko gosc bardzo kompetentny i zna sie na rzeczy powinno byc wiecej takich lekarzy