lekarz Marcin Konopielko

Neurochirurg

Dopadła mnie rwa kulszowa nakładająca się na inne dolegliwości, potworny rwący ból sprawił, że korzystałam z pomocy Pana Doktora Marcina Konopielko. Lekarz z wysoką kulturą osobistą, uprzejmie, spokojnie, cierpliwie wyjaśnił mi wyk. badania, wypisał stosowne zalecenia, mimo trudnej dla mnie sytuacji potraktował mnie b. poważnie. Tą drogą składam Panu wyrazy podziękowania i najwyższego szacunku.

Tą drogą składam Panu wyrazy podziękowania i najwyższego szacunku.

Pan doktor był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu. Jest to człowiek, który ma dużo seredczności dla pacjenta, nie zbywa go, jest uprzejmy, stara się wyjaśnić wszystko wyczerpująco ale też uspokoić pacjenta. Zawsze wiedziałam, że stara się czuwać nad sytuacją

Świetne podejście do pacjenta, bez żadnego stresu, a i umiejętności nie brak.

Świetne podejście do pacjenta, bez żadnego stresu, a i umiejętności nie brak.

Razem z drugim neurochirurgiem z oddziału przeprowadził trudną operację po ciężkim urazie u młodego człowieka. Chłopak nie tylko żyje, ale wyszedł ze szpitala na własnych nogach, a wcale nie musiało tak być. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Uległem bardzo ciężkiemu wypadkowi. Wygrał walkę o moje życie i zdrowie w dwóch skomplikowanych operacjach. Dziękuję. Porządny człowiek. Warto wiedzieć, że tacy istnieją.

Doktor Marcin Konopielko zoperował mi dysk L5-S1. Rwa kulszowa i bóle pleców przeszły i w 2 tygodnie po zabiegu mogę chodzić, siadać i prowadzić samochód, bez minimalnego dyskomfortu. Bardzo dziękuję za tę operację, doskonałą opiekę i wyczerpujące tłumaczenie mojego stanu, nie tylko przed operacją, ale i porady, co robić po zabiegu (choć jest to domena rehabilitanta).

To lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, konkretny. Poświęca pacjentowi dużo uwagi. Jest sympatyczny i wzbudza zaufanie. Polecam

Polecam

Godny polecenia specjalista, przy tym bardzo przystojny

Godny polecenia specjalista, przy tym bardzo przystojny

wykonał bardzo trudną operację mjej mamie

wykonał bardzo trudną operację mjej mamie

Znakomity profesjonalista w tej niezwykle trudnej dziedzinie. Zawsze uprzejmy i ciepło podchodzący do pacjenta. Wzór lekarza.