dr n. med. Marcin Korman

Bardzo dobry lekarz, przyszłam do doktora Kormana w klinice Bocian w październiku, a na początku stycznia byłam już w ciąży, po kilku latach bezskutecznych starań zdecydowałam się na invitro w Bocianie w Poznaniu

Bardzo dobry lekarz.Dzięki niemu zeszłam w ciążę po 12 latach,gdzie inni lekarze rozkładali ręce i nie wiedzieli dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Doktor Korman od razu skierował mnie do kliniki w której pracuje.Dwa miesiące po zabiegu usunięcia torbieli,mięśniaków zaszlam w ciążę.

Dr Korman nie wykazuje odrobiny empatii. Po obejrzeniu wyników nasienia męża usłyszeliśmy: " no teraz to jest tragedia!"(powtórzone kilkukrotnie podczas wizyty - a co to znaczy dla pary zmagającej się z tym problemme tłumaczyć nie muszę..). Nie doszukiwał problemu, przyczyny niepłodnosci. No chyba, że zdecydowalibyśmy się na inseminację za jedyne ~800zł. Może za tyle pieniędzy potraktowałby nas lepiej..? Osobiście nie polecam....

NIE POLECAM !Straciłam pół roku czekając na wizytę u doktora na Polnej,wizyta trwała zaledwie 10 minut bez badania USG ,pan doktor stwierdził bezpłodność idiopatyczną i wysłał na inseminację,nie zlecił żadnych dodatkowych badań a miałam tylko podstawowe badania hormonalne i drożność jajowodów,podkreślił ,że nie mam co liczyć na in vitro z programu rządowego na Polnej i tyle z jego strony,wystartowałam więc prywatnie okazało się ,że mam za wysoką prolaktynę i antygeny przeciwjajnikowe czyli inseminacja byłaby tylko stratą czasu,ocena bardzo słąba dla tego lekarza

Świetny lekarz, rzeczowy, godny zaufania, niedrogi, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze odbiera tel. lub oddzwania. Dzięki niemu w porę znalazłam się w szpitalu na Polnej z ciążą pozamaciczną. 4 dni leżałam w szpitalu rejonowym gdzie pracują niby specjaliści a wypuścili mnie do domu z rosnącą betą HCG.! Pan doktor błyskawicznie skierował mnie na Polną. Moj stan bardzo się pogorszył. Tam wykonano mi operację ratującą życie. Dzięki temu mój 4 letni synek nadal ma mamusię.

Bardzo dobry lekarz,potrafiący wszystko dokładnie wytłumaczyć i doradzić.Ja miałam najpierw zrobiona drożność jajowodów a na następnej wizycie dostałam skierowanie na inseminację i za 1 razem się udało ,mam ślicznego i zdrowego synka ,który ma już 3 miesiące. Serdecznie dziękuje Panu Kormanowi za pomoc.I polecam wszystkim ,którzy maja problem z zajściem w ciąże.

Korzystam z pomocy tego dr. od paru lat, ze szczerym sercem polecam. Miły,uprzejmy,kompetentny:)Taki...lekarz z powołania,który nie leci na kasę.

Lekarz bardzo miły i serdeczny. Dokładnie wszystko tłumaczy, bez problemu wypisał skierowanie na wszystkie niezbędne badania. Pełen profesjonalizm. Przyjmuje na NFZ w przychodni w Suchym Lesie.

Zgadzam się z powyższymi opiniami.Rzetelność,wiedza i uprzejmość.Polecam!

Zgadzam się z powyższymi opiniami.Rzetelność,wiedza i uprzejmość.Polecam!

Lekarz godny polecenia,dokładnie tłumaczy pacjentce na czym polego badanie.Jest miły i zawsze podtrzymuje na duchu.Kieruje na wszystkie mozliwe badania,przyjmuje na nfz w poradni na Polnej.Z miłą chęcią poleciłabym tego lekarza innym kobietą ,ktore walcza z niepłodnoscią.