lekarz Marcin Kowalski

Polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego z problemami ginekologiczno onkologicznymi i bardzo kompleksowo podszedł do tematu mimo iż wizyty odbywały się na nfz

Polecam Pana Doktora.

Od lat korzystam z poradni ginekologicznej przy Szpitalu Zakonu Bonifratrów, od początku jestem pacjentką Pana dr Kowalskiego, z czystym sumieniem stwierdzam, że jest to niezwykle profesjonalny lekarz, posiadający indywidualne podejście do pacjenta, konkretny, rzetelny, mam do niego ogromne zaufanie, prowadził moją ciążę w okresie marzec-listopad 2023, zwrócił uwagę na nieco powiększone miedniczki nerkowe u córki, sprawdzał je za każdym razem w trakcie badania USG, czułam się zaopiekowana. 15.11 w Szpitalu Zakonu Bonifratrów siłami natury urodziłam córkę, dr Kowalski był akurat na oddziale, zainteresował się swoją pacjentką, oczyścił mnie i zszył ...

15.11 w Szpitalu Zakonu Bonifratrów siłami natury urodziłam córkę, dr Kowalski był akurat na oddziale, zainteresował się swoją pacjentką, oczyścił mnie i zszył po porodzie, na obchodzie również był zaangażowany, za co jestem mu wdzięczna.
Wspaniały, ludzki, godny zaufania i pełen empatii ginekolog, położnik, cytolog👍

Nie polecam tego lekarza. Lekceważąco i bez poszanowania traktuje pacjenta. Każde pytanie jest traktowane jako zło konieczne. Lekarz nie tłumaczy po co robi dane badanie, bardzo trudno wyciągnąć od niego jakiekolwiek informacje. Niemiły i opryskliwy człowiek.

Dr podczas wizyt w ramach NFZ (prowadzenie ciąży) do pacjentek podchodzi olewajaco... nie wykazuje zbytniego zainteresowania mimo komplikacji. Badania faktycznie zleca i robi ich dużo w ciąży co jest dużym plusem.

Wizyty u dr Kowalskiego byly pierwszymi wizytami u ginekologa w moim życiu. Bylam u niego w sumie 3 razy i o 3 razy za dużo. Czułam się strasznie skrępowana i głupia (na każde pytanie odpowiadał z wielkim zbulwersowaniem, oczywiście zinterpretowałam to tak, że to zbyt mało inteligentne pytania i wiecej już o nic nie pytałam). Pewnego razu wysłal mnie na dodatkowe badanie do innego ginekologa i wtedy się przekonałam, że wizyta taka nie musi byc złem koniecznym. W przeciwieństwie do dr Kowalskiego tamten ginekolog był i jest bardzo miły, uprzejmy, wszystko potrafi wyjaśnic. Zero skrępowania. Podsumowując dr Kowalski reprezentuje kompletny brak zainteresowania pacjentką. Co do badań to przeprowadzał je normalnie, fakt nic nie bolało ale nie trafiłam na lekarza, który byłby niedelikatny podczas badania więc chwalic Pana Kowalskiego za to nie bedę. Przestrzegam, szczegolnie młode pacjentki, które po wizytach u Pana doktora mogą wyrobic sobie złe zdanie na temat ginekologów i unikac regularnych wizyt narażając swoje zdrowie. Ginekologa trzeba zmieniac do skutku, aż trafi się na tego normalnego, szanującego pacjentki i swoją prace.

Chodziłam do niego przez pierwsze 6 miesięcy pierwszej ciąży, później p.dr zrezygnował z przychodni, a ja tam zostałam. Prowadziło mnie jeszcze dwóch innych lekarzy i powiem szczerze, że strasznie żałowałam, że nie poszłam "za" lekarzem. Teraz jestem w drugiej ciąży,którą prowadzi dr Kowalski. U mnie wzbudza zaufanie, zleca dużo badań, bo sam chce być pewnien, że wszystko w porzadku. co do kontaktu z lekarzem, to przyznam rację - przez pierwsze dwie wizyty nie miałam dobrego zdania, ale na trzeciej okazał sie całkiem sympatycznym i pomocnym człowiekiem i tak zostało do teraz (chodzę państowo). a co do czasu wizyty? drogie panie, ile razy psioczycie, że strasznie dlugo wasze poprzedniczki siedzą w gabinecie lekarza?? Polecam

Pan doktor prowadził moja druga ciąże - wszystko kontroluje na bierząco wyjaśniał wszelkie moje wątpliwości,w szpitalu "dba" o swoje pacjentki, a to że nie jest lekarzem gadułą o rzeczach zbednych to raczej zaleta - zajmuje sie pacjetka i jej ciążą ew. problemem a nie tzw. gadką o pogodzie POLECAM -warto bo życie dziecka to nie byle jaki temat

POLECAM -warto bo życie dziecka to nie byle jaki temat

Nie kwestionuję jego kompetencji, ale uważam ,że brak mu powołania.Jest miły i opiekuńczy dla pacjentek, które chodzą do niego prywatnie.Poza tym oschły i nieczuły, koleżankę po porodzie zaczął szyć zanim zaczęło działać znieczulenie, a na jej krzyki odpowiedział, żeby nie przesadzała , bo to tak nie boli.Nie polecam, bo uważam,że pacjentki ,które nie mają kasy na prywatne wizyty powinny być tak samo traktowane.

Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz, choć mało mówny. Prowadził moją ciąże i nie mam zastrzeźeń. Przy komplikacjach na końcu wykazał się wyjątkowo pomocny. Lekarz, który interesuje się swoją pacjentką podczas pobytu w szpitalu. Pomocny nawet przy konsultacjach telefonicznych. Serdecznie polecam przyszłym mamom, które chcą rodzić w Katowicach - Bogucicach.

To i ja się wypowiem, bowiem zaczęłam zwracać uwagę na opinie, one są często sprzeczne, może lepiej ich nie uczytać...? Według mnie bardzo kompetentny, fachowa wiedza itd. Zlecił mi dużo badań, dużo rzeczy wychwytuje. Jednyny minus - słaby kontakt z pacjentką. Jednak trzeba go trochę rozruszać, pogadać - od razu się zmienia - na lepsze :-)