lekarz Marcin Krupa

Internista, Kardiolog

Doskonały specjalista. Każde badanie wykonane z należytą doskonałością. Świetny fachowiec i przemiły człowiek.

Jestem Pacjentką Pana Doktora od 10 lat i z całego serca polecam tego Kardiologa. Doskonały specjalista i przemiły człowiek. Badania wykonuje podczas wizyty w gabinecie ( EKG i Echo Serca ) z doskonała precyzją omawia chorobę i wskakuje rozwiązania. Pełen profesjonalizm.

Doskonały specjalista i przemiły człowiek.
Pełen profesjonalizm.

Wspaniały lekarz ,bardzo mi pomógł już po kilku wizytach.Mało spotyka się tak zaangażowanych lekarzy .Brawo-dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały człowiek i najważniejsze idzie się do Niego bez stresu, nie pogania wyjaśnień , rozmowy. Polecam

Miałem okazję być badany przez Pana doktora i stwierdzam że jest to wspaniały człowiek o dużej wiedzy medycznej, uprzejmy i pozytywnie nastawiony do pacjenta.Dlatego polecam gdyż jestem pełen uznania!

Świetny lekarz. Miły, kompetentny. Mogę powiedzieć, że zrobił nawet więcej niż powinien. Zostałam dokładnie przebadana.

pan doktor zajmował się moją mamą na oddziale wewnętrznym .był dla mnie wyjątkowo niegrzeczny i nigdy nie miał czasu na udzielanie informacji

Pan doktor robi dobre wrażenie ale trzeba przyznać że za pieniadze zrobi wszystko

cudowny człowiek , bardzo mądrze i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta poświęcając tyle czasu ile potrzeba. Jest bardzo miłym lekarzem , wszystko ze spokojem tłumaczy . Widać , że to prawdziwy lekarz z powołania.

Leczenie szpitalne, potrafi wykonać echo serca.

Leczenie szpitalne, potrafi wykonać echo serca.