lekarz Marcin Krzywdziński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wzorowy lekarz pierwszego kontaktu. Świetny pediatra. Stawia trafne diagnozy i kieruje na dalsze badania lub do specjalistów.

Wzorowy lekarz pierwszego kontaktu.
Świetny pediatra.
Stawia trafne diagnozy i kieruje na dalsze badania lub do specjalistów.

Lepszego lekarza nie znam . Zawsze pomoże nic na szybko tylko spokojnie i dokładnie Zawsze wszystko wyjaśni tak jak należy nie owija w bawełnę taki powinien być każdy lekarz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za 4 lata pomocy, opieki i wytrwałości. :)

Bardzo sympatyczny znający się na swojej pracy lekarz.

Bardzo sympatyczny znający się na swojej pracy lekarz.

Bardzo polecam tego lekarza. Naszym synkiem zajął się jak nalerzy. Dobry dobór lekarstw kture bardzo pomogły. Nasze dziecko tez jest zadowolone z tego lekarza. Polecamy.

konkretny, bardzo dobry lekarz. Chciałabym mu bardzo podziękować pomógł mojej córeczce.

świetny lekarz ;d naprawde godny polecenia, uprzejmy, pogada, wyjaśni, wszystko na spokojnie...chociaż czekanie w kolejce to udręka ;p, z tego względu, że dużo czasu poświęca każdemu z osobna. może to być wada ale i też zaleta ;D POLECAM!

POPIERAM PRZEDMÓWCĘ! To Prawdziwy Lekarz, chyba najlepszy, jakiego do tej pory poznałem. Nawet jeśli czegoś nie jest pewien - to się do tego przyzna, a nie udaje wszechwiedzącego. To poza tym istny doktor Judym: nie ma nawet prywatnej praktyki, a szkoda, bo za wizytę u TAKIEGO lekarza każdy w potrzebie chętnie by zapłacił, a tak - to dostęp do niego jest, niestety, ograniczony ze względu na terytorium zamieszkania :-(

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Prawdziwy lekarz z powołania. Interesuje się pacjentami w każdej chwili. Spokojnie wytłumaczy i doradzi, nawet przez telefon. Kiedy coś się dzieje z jego pacjentem dzwoni lub pisze aby się dowiedzieć jaki jest stan zdrowia. Nasze dzieci i my mamy u doktorka naprawdę solidną opiekę i też wsparcie:) Polecam wszystkim szczególnie młodym mamom z dzieciaczkami: jak nie macie lekarza sprawdzonego to podajcie tą placówkę i tego lekarza a naprawdę będziecie z niego zadowolone. Jest wart dużo dużo więcej niż ta ocena 5.!!!!