Lepszego lekarza nie znam . Zawsze pomoże nic na szybko tylko spokojnie i dokładnie Zawsze wszystko wyjaśni tak jak należy nie owija w bawełnę taki powinien być każdy lekarz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za 4 lata pomocy, opieki i wytrwałości. :)

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Prawdziwy lekarz z powołania. Interesuje się pacjentami w każdej chwili. Spokojnie wytłumaczy i doradzi, nawet przez telefon. Kiedy coś się dzieje z jego pacjentem dzwoni lub pisze aby się dowiedzieć jaki jest stan zdrowia. Nasze dzieci i my mamy u doktorka naprawdę solidną opiekę i też wsparcie:) Polecam wszystkim szczególnie młodym mamom z dzieciaczkami: jak nie macie lekarza sprawdzonego to podajcie tą placówkę i tego lekarza a naprawdę będziecie z niego zadowolone. Jest wart dużo dużo więcej niż ta ocena 5.!!!!

POPIERAM PRZEDMÓWCĘ! To Prawdziwy Lekarz, chyba najlepszy, jakiego do tej pory poznałem. Nawet jeśli czegoś nie jest pewien - to się do tego przyzna, a nie udaje wszechwiedzącego. To poza tym istny doktor Judym: nie ma nawet prywatnej praktyki, a szkoda, bo za wizytę u TAKIEGO lekarza każdy w potrzebie chętnie by zapłacił, a tak - to dostęp do niego jest, niestety, ograniczony ze względu na terytorium zamieszkania :-(

Bardzo polecam tego lekarza. Naszym synkiem zajął się jak nalerzy. Dobry dobór lekarstw kture bardzo pomogły. Nasze dziecko tez jest zadowolone z tego lekarza. Polecamy.

Bardzo sympatyczny znający się na swojej pracy lekarz.

Bardzo sympatyczny znający się na swojej pracy lekarz.

świetny lekarz ;d naprawde godny polecenia, uprzejmy, pogada, wyjaśni, wszystko na spokojnie...chociaż czekanie w kolejce to udręka ;p, z tego względu, że dużo czasu poświęca każdemu z osobna. może to być wada ale i też zaleta ;D POLECAM!

konkretny, bardzo dobry lekarz. Chciałabym mu bardzo podziękować pomógł mojej córeczce.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Nowogrodziec"?

Robert Kusber

59-800 Siekierczyn
Wiejski Ośrodek Zdrowia w Wykrotach
Pocztowa 10
59-730 Nowogrodziec
"SKOMED" Józef i Łukasz Skorupski s.c.
ulica Zacisze 1
59-724 Osiecznica