lekarz Marcin Kubiak

Lekarz rodzinny

3,3
2,8

A ja jestem zadowolona z teleporady. Lekarz uprzejmy, wysłuchał, wystawił skierowanie na badanie. A obawiałam się rozmowy z uwagi na covida, którego przechorowalam, bez zgłoszenia się do sanepidu. Był to mój pierwszy kontakt, online, z tym lekarzem.

Nie polecam tego lekarza! Nie z mojego wyboru sa teleporady. Place wysokie skladki zus, a nieuprzejmy pan doktor nie zgodzil sie wypisac mi recepty na leki bez ktorych nie funkcjonuje. Dodam, ze w przychodni do tej pory nie mialam z tym problemu, az do momentu trafienia losowo na tego pana. Potrzebowalam również skierowanie na test na koronawirusa, poniewaz musze isc do szpitala i bez takiego skierowania testy kosztuja ok500zl. Oczywiście tego tez nie uzyskałam. Lekarz jest opryskliwy, niesympatyczny i dziala na niekorzyść pacjenta. Zostałam bez lekow na tarczyce, jak również narazono mnie na dodatkowe koszta.

Przyszedłem do lekarza z konkretnym problemem i uzyskałem wszelkie skierowania na badania, w tym na badania okresowe. Lekarz dość uprzejmie przedstawił mi na czym polega problem. Polecam.

Lekarz godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta, dokładnie tłumaczy chorobę i wykazuje się zaangażowaniem. Gorąco polecam.

Jestem niezadowolona z wizyty u tego lekarza ,jest niemily i nie ma szacunku do starszych ludzi.Wiecej do nigo nie pojde i nie polecam go ,strata czasu. na drugi dzien zarejestrowalam sie do innego lekarza.

Zadzwoniłam do lekarza Marcina Kubiaka z prośbą o wizytę domową dla mojej babci która jest po złamaniu biodra i ledwo co się porusza to odpowiedz była taka "to proszę ją przynieść na barana do przychodni"