lekarz Marcin Kuriata

Chirurg ogólny

Świetny lekarz. Opatrzył palec po zmiażdżeniu i wykazał się dużą kulturą osobistą. Nie zapisał niepotrzecznych leków, jak to często mają lekarze w zwyczaju, tylko założył stripy bezszwowe. Palec po 3 dniach zaczął się goić. Nie wiem jak długo by to trwało gdybym miała szew. Polecam!

Wspaniały lekarz. Mimo ciężkiego stanu zdrowia mojego ojca robił wszystko, aby ulżyć mu w cierpieniu. Cierpliwie tłumaczył jak podawać leki. Człowiek wielkiej kultury i serca. Jestem wdzięczna za udzieloną pomoc.

Okropny gbur ktory przyjmowal mojego tate poniewaz uderzyl sie w glowe i mial rozciete miejse przy oku. Gdy moja mama przyszla go odebrac to spytal mojej mamy po co tu przyszla i powiedzial " a teraz ja mowie? To tak jakby ktos kopnal pania kolanem w dupe? Taki doctor powinien miec zawieszone prawa do praktykowania medycyny. Umieszcze moja opinie na wszystkich portalach. Wstyd i chanba dla polskiej zluzby zdrowia. Renata Zielka

Renata Zielka

Brak słów lekarz chyba przyjmuje pacjentów za karę zero współczucia na ból po urazie żadnych środków przeciwbólowych

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr

Gdynia
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława