lekarz Marcin Kwasiuk

Bardzo dobry specjalista . Dzięki niemu w bardzo wczesnym stadium dowiedziałam się o nowotworze tarczycy. Wykrył małą zmianę i skierował mnie na biopsję. Lekarz godny polecenia .

Pan doktor podczas badania USG był miły, zadał odpowiednie pytania przed badaniem, podczas komentował, co widzi na ekranie i po zakończeniu wyjaśnił jak wygląda sytuacja. Dokładnie i długo badał widać było, że chce dobrze sprawdzić obszar. Nie mam zastrzeżeń.

Nie mam zastrzeżeń.

Lekarz podczas wizyty przeprowadził szczegółowy wywiad, zapoznał się z wynikami poprzednich badań, wyczerpująco odpowiadał na pytania. Samo badanie wykonał profesjonalnie, delikatnie, dokladnie na bieżąco informując i tłumacząc obraz usg. Polecam!