dr n. med. Marcin Leidgens

Chirurg ogólny, Proktolog

Operacja przepukliny w jednym z katowickich szpitali - sam szpital na wysokim poziomie, nie nie mogę mu zarzucić, jednakże lekarz podczas ostatniej wizyty podczas zdjęcia szwów nałapał minusów - o wszystko trzeba było się wypytywać, zero konkretnych informacji co i kiedy można po operacji, zero udzielenia info odnośnie jak dbać o bliznę poza - "myć" - w godzinach wieczornych podczas zmiany opatrunku stwierdziłem że mam otwartą ranę ok 2 cm plus minus półtora do dwóch szwów - skóra wyraźnie się rozeszła - z uwagi na późną godzinę nie było lekarza chirurga w szpitalu tylko anestezjolog na dyżurze, zalecił kontakt z lekarzem prowadzącym(telefon i uzgodnienie wizyty) lub sor - pojechałem na sor sosnowiec zegadłowicza - lekarz stwierdził otwarcie rany, brak zabliźnienia, był zdziwiony że lekarz zdejmujący szwy tego nie zauwyżył, że skóra podeszła, mam trzy wyjścia trzymać kciuki by nie zaczęło ropieć, dwa samo się zabliźni w ciągu najbliższych dni pozostawiając jednak brzydka blizne albo trzecie ponowna operacja samej blizny...no cóż mieszane uczucia i brak zaufania, ja z usług Pana doktora więcej nie skorzystam - udam się na dalsze leczenie do innego chirurga ps drugi chirurg potwierdzil powyzsze twierdzac ze kiepsko bylo zszyte i BARDZO srednio to wyglada

Lekarz godny polecenia, właściwe podejście do pacjenta. Serdeczność i profesjonalizm jest jego mocną stroną. Dziękuję za wsparcie i opiekę. Pozdrawiam serdecznie. Brzózka :)